وبلاگ

اپل Apple Business Essentials را معرفی می کند

Apple Business Essentials

ویژگی ها و کاربرد Apple Business Essentials

اپل Apple Business Essentials را معرفی کرد، یک سرویس کاملاً جدید که مدیریت دستگاه، پشتیبانی 24 ساعته اپل و فضای ذخیره‌سازی iCloud را در برنامه‌های اشتراک انعطاف‌پذیر برای مشاغل کوچک با حداکثر 500 کارمند گرد هم می‌آورد. این شرکت همچنین از برنامه جدید Apple Business Essentials رونمایی کرد که به کارمندان امکان می‌دهد برنامه‌هایی را برای کار نصب کنند و درخواست پشتیبانی کنند.

Apple Business Essentials در زمان گرانبها برای کسب و کارهای کوچک با رشد آنها صرفه جویی می کند. این سرویس که امروزه به صورت بتا در دسترس است، از مشاغل کوچک در طول چرخه عمر مدیریت دستگاه – از راه‌اندازی دستگاه گرفته تا نصب کارکنان و ارتقای دستگاه – پشتیبانی می‌کند و در عین حال امنیت قوی، پشتیبانی اولویت‌بندی‌شده، و ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری امن داده‌ها را فراهم می‌کند.

سوزان پرسکات، معاون بازاریابی سازمانی و آموزشی اپل گفت: “کسب و کارهای کوچک هسته اصلی اقتصاد ما هستند و ما مفتخریم که محصولات اپل در کمک به رشد این شرکت ها نقش ایفا می کنند.” Apple Business Essentials برای کمک به ساده‌سازی هر مرحله از مدیریت دستگاه کارمندان در یک کسب‌وکار کوچک طراحی شده است – از راه‌اندازی، نصب و ارتقاء، تا دسترسی به خدمات سریع و پشتیبانی اولویت‌دار، همگی در عین حال که از داده‌ها نسخه پشتیبان و ایمن نگهداری می‌شود، بنابراین شرکت‌ها می‌توانند روی کسب و کار خود را اداره می کنند.»

Apple Business Essentials

راه اندازی و نصب ساده با مجموعه ها

Apple Business Essentials یک راه حل کامل است که کارمندان را ساده می کند و به یک کسب و کار کوچک اجازه می دهد به راحتی محصولات اپل را از هر کجا پیکربندی، استقرار و مدیریت کند.

در Apple Business Essentials، مجموعه‌ها پرسنل فناوری اطلاعات را قادر می‌سازد تا تنظیمات و برنامه‌ها را برای کاربران، گروه‌ها یا دستگاه‌های فردی پیکربندی کنند. وقتی کارمندان با اعتبارنامه کاری خود وارد دستگاه شرکتی یا شخصی خود می‌شوند، مجموعه‌ها به‌طور خودکار تنظیماتی مانند پیکربندی‌های VPN و گذرواژه‌های Wi-Fi را اعمال می‌کنند. علاوه بر این، مجموعه‌ها برنامه جدید Apple Business Essentials را روی صفحه اصلی هر کارمند نصب می‌کنند، جایی که می‌توانند برنامه‌های شرکتی را که به آنها اختصاص داده شده است، مانند Cisco Webex یا Microsoft Word، دانلود کنند.

امنیت قوی با FileVault، قفل فعال سازی و ثبت نام کاربر

با Apple Business Essentials، حفظ امنیت قوی در سراسر سازمان ساده است. مدیران فناوری اطلاعات می‌توانند تنظیمات امنیتی حیاتی مانند FileVault را برای رمزگذاری فول دیسک در Mac، و Activation Lock برای محافظت از دستگاه‌هایی که ممکن است گم یا دزدیده شوند، اعمال کنند – و این ویژگی از اپل تضمین می‌کند که اینها به اشتباه خاموش نمی‌شوند. هنگامی که کارمندان از یک دستگاه شخصی در محل کار استفاده می کنند، ثبت نام کاربر جداسازی رمزنگاری را برای داده های کاری ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که داده های کارمندان خصوصی باقی می مانند در حالی که داده های شرکت ایمن باقی می مانند.

ذخیره سازی و پشتیبان گیری ایمن با iCloud

علاوه بر راه‌اندازی و نصب ساده، Apple Business Essentials یک حساب اختصاصی iCloud برای کار فراهم می‌کند که فضای ذخیره‌سازی ساده و ایمن، پشتیبان‌گیری و همکاری روی فایل‌ها و اسناد را فراهم می‌کند. داده‌های کسب‌وکار در iCloud به‌طور خودکار ذخیره و پشتیبان‌گیری می‌شوند و جابه‌جایی بین دستگاه‌ها یا ارتقا به دستگاه جدید را آسان می‌کنند.

پشتیبانی و تعمیرات جامع با AppleCare+ for Business Essentials

کسب‌وکارها این گزینه را دارند که خدمات سریع و قابل اعتماد را برای دستگاه‌های کارمند با پشتیبانی Apple اولویت‌بندی شده اضافه کنند. وقتی یک کسب‌وکار AppleCare+ for Business Essentials را به برنامه‌اش اضافه می‌کند، دسترسی 24/7 به پشتیبانی تلفنی، آموزش مدیران و کارکنان فناوری اطلاعات و حداکثر دو تعمیر دستگاه در هر طرح در هر سال دریافت می‌کند. کارمندان می توانند تعمیرات را مستقیماً از برنامه جدید Apple Business Essentials آغاز کنند و یک تکنسین آموزش دیده توسط اپل می تواند در کمتر از چهار ساعت در محل حاضر شود تا دستگاه های خود را دوباره راه اندازی و راه اندازی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید