وبلاگ

Apple Watch SE ترکیب نهایی از طراحی، عملکرد و ارزش

Apple Watch SE

Apple Watch SE نهایت عملکرد و زیبایی

Apple Watch SE دارای بزرگترین نمایشگر اپل واچ، تشخیص سقوط، ویژگی های پیشرفته تناسب اندام و تنظیم خانواده با watchOS 7 .

کوپرتینو، کالیفرنیا – اپل امروز اپل واچ SE را معرفی کرد که ویژگی‌های اساسی اپل واچ را در طراحی مدرنی که مشتریان دوست دارند، با قیمتی مقرون به صرفه‌تر جمع‌بندی می‌کند. بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین نمایشگر رتینا به مشتریان این امکان را می‌دهد تا به راحتی جزئیات بیشتر و اطلاعاتی را که بیشترین اهمیت را دارند، درست روی مچ دست خود ببینند. Apple Watch SE دارای همان شتاب‌سنج، ژیروسکوپ و ارتفاع‌سنج همیشه روشن اپل واچ سری 6 است و با جدیدترین حسگرهای حرکتی و میکروفون، قابلیت‌های سلامت و ایمنی قوی از جمله تشخیص سقوط، SOS اضطراری، تماس اضطراری بین‌المللی و برنامه نویز.

با watchOS 7، کاربران می‌توانند از ویژگی‌های قدرتمند جدید از جمله Family Setup استفاده کنند، که به بچه‌ها یا اعضای بزرگ‌تر خانواده بدون آیفون اجازه می‌دهد از Apple Watch لذت ببرند، به‌علاوه ردیابی خواب، تشخیص خودکار شستشوی دست‌ها و تمرین‌های جدید. Apple Watch SE در سه پوشش زیبا ساخته شده از آلومینیوم 100 درصد بازیافتی موجود است و با تمام بندهای اپل واچ از جمله حلقه جدید Solo Loop و Braided Solo Loop سازگار است.
جف ویلیامز، مدیر عامل اپل می‌گوید: «Apple Watch SE عناصر طراحی سری 6 را با ضروری‌ترین ویژگی‌های Apple Watch ترکیب می‌کند، همه با قیمتی مقرون به صرفه‌تر». ما هیجان‌زده‌ایم که گزینه عالی دیگری را برای کمک به مشتریان در ارتباط ماندن، فعال‌تر بودن و مراقبت از سلامت خود ارائه دهیم.»

طراحی و عملکرد Apple Watch SE

Apple Watch SE دارای صفحه نمایش رتینا خیره کننده، با حاشیه های نازک و گوشه های خمیده است که 30 درصد بزرگتر از سری 3 است. رابط کاربری آیکون ها و فونت های برنامه های بزرگ و خوانا را امکان پذیر می کند، در حالی که پیچیدگی ها دقیق و آموزنده هستند. انواع صفحه های ساعت جدید برای نمایشگر بهینه شده اند، بنابراین مشتریان می توانند به راحتی اعلان ها، پیام های متنی، معیارهای تمرین و موارد دیگر را مشاهده کنند.

Apple Watch SE با S5 System in Package (SiP) و پردازنده دو هسته‌ای، عملکرد فوق‌العاده سریعی را ارائه می‌کند، تا دو برابر سریع‌تر از Apple Watch Series 3. Digital Crown با بازخورد لمسی، کلیک‌های افزایشی با حس مکانیکی فوق‌العاده ایجاد می‌کند. چرخانده شده است. Apple Watch SE دارای جدیدترین بلندگو و میکروفون است که برای کیفیت صدای بهتر برای مکالمات تلفنی بهینه شده اند، سیری و Walkie-Talkie1 همراه با بلوتوث 5.0.

modern design

ویژگی های تناسب اندام پیشرفته

نسل بعدی ارتفاع سنج همیشه روشن با استفاده از ارتفاع سنج بارومتریک جدید و کارآمدتر، همراه با GPS و شبکه های Wi-Fi نزدیک، ارتفاع را در تمام طول روز در زمان واقعی فراهم می کند. این ویژگی امکان تشخیص تغییرات کوچک ارتفاع از سطح زمین، بالا و پایین تا اندازه 1 فوت را فراهم می کند و می تواند به عنوان یک عارضه صفحه ساعت یا متریک تمرینی جدید نشان داده شود.
قطب نما داخلی علاوه بر شیب، ارتفاع و طول و عرض جغرافیایی، جهت ها و عناوین قطب نما بهتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران می توانند یکی از سه پیچیدگی جدید Compass را به صفحه ساعت خود اضافه کنند و توسعه دهندگان می توانند از اطلاعات قطب نما در برنامه های خود برای ایجاد تجربیات غنی استفاده کنند.

اپل واچ SE

Apple Watch SE

سلامت و امنیت

با Emergency SOS در اپل واچ، مشتریان می توانند به سرعت و به آسانی با فشار دادن یک دکمه به خدمات اضطراری تماس بگیرند و به خدمات اضطراری هشدار دهند. برای ایمنی بیشتر شخصی در حین سفر، کاربران دارای مدل‌های تلفن همراه اپل واچ SE می‌توانند تماس‌های بین‌المللی با خدمات اضطراری را انجام دهند، صرف نظر از اینکه دستگاه از کجا خریداری شده است یا طرح تلفن همراه فعال شده باشد.

تشخیص سقوط از یک الگوریتم سفارشی و جدیدترین شتاب‌سنج و ژیروسکوپ در Apple Watch SE برای تشخیص افتادن کاربر استفاده می‌کند. اپل واچ با تجزیه و تحلیل مسیر مچ دست و شتاب ضربه، هشداری را پس از سقوط سخت به کاربر ارسال می کند که می تواند رد شود یا برای برقراری تماس با خدمات اضطراری استفاده شود. اگر ساعت تقریباً 60 ثانیه پس از سقوط احساس بی‌حرکتی کند، به طور خودکار با خدمات اضطراری تماس می‌گیرد و یک پیام صوتی را پخش می‌کند که موقعیت کاربر را به عنوان مختصات طول و عرض جغرافیایی و علاوه بر ارسال پیام به مخاطبین اضطراری، پخش می‌کند.

Apple Watch SE

برای ارائه بینش بهتر در مورد سلامت شنوایی، Apple Watch SE از آخرین نسل میکروفون برای اندازه‌گیری سطح صدای محیط در محیط کاربر استفاده می‌کند. اپل واچ SE در صورتی که سطح دسی بل صدای اطراف به حدی افزایش یافته باشد که می تواند باعث آسیب شود، اعلان ارسال می کند و کاربران می توانند در هر زمان از طریق برنامه Noise یا Noise Watch Face Complication سطح نویز را بررسی کنند.

watchOS 7

با watchOS 7، مشتریان می‌توانند با هفت گزینه جدید صفحه ساعت، از جمله Stripes، Chronograph Pro، GMT و Artist، شخصی‌سازی را به سطح بالاتری برسانند، و در عین حال پیکربندی‌های صفحه ساعت جدید را انتخاب کرده، کشف کنند و با دیگران به اشتراک بگذارند. ویژگی‌های جدید سلامتی و تناسب اندام، از جمله VO2 Max با برد پایین، ردیابی خواب، تشخیص خودکار شستشوی دست، و انواع تمرینات جدید، می‌تواند به کاربران کمک کند تا سلامت کلی را بهتر درک کنند. نقشه‌ها که به راحتی روی مچ دست قابل دسترسی هستند، مسیرهای دوچرخه‌سواری را در خود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید