وبلاگ

آیا نمی توانید قفل آیفون 13 را با اپل واچ باز کنید؟

مشکل اپل واچ با آیفون 13

اپل قابلیتی را با iOS 14.5 منتشر کرد که به دارندگان ساعت اپل این امکان را می‌داد تا بتوانند قفل آیفون خود را حتی در صورت استفاده از ماسک با Face ID باز کنند. متأسفانه این ویژگی در حال حاضر برای برخی از کاربران آیفون 13 کار نمی کند، اما نگران نباشید، به نظر می رسد راه حلی در راه است.

برای برخی از کاربران آیفون 13 – از جمله ما در Pocket-lint، هنگام تلاش برای روشن کردن قابلیت باز کردن قفل با اپل واچ، یک پیام خطا ظاهر می شود. این ویژگی از اتصال ایمن به اپل واچ شما برای درخواست‌های سیری و همچنین برای باز کردن قفل آیفون شما در مواقعی که مانعی مانند ماسک مانع از تشخیص چهره شما توسط Face ID می‌شود، استفاده می‌کند. لازم است اپل واچ شما با یک رمز عبور محافظت شود، قفل آن باز شود و روی مچ دست شما نزدیک باشد.

با این حال، وقتی می‌خواهیم قابلیت باز کردن قفل با اپل واچ را روشن کنیم، با پیامی مواجه می‌شویم که می‌گوید «نمی‌توان با اپل واچ ارتباط برقرار کرد» و مهم نیست چند بار روی «دوباره امتحان کنید» ضربه بزنید، این پیام وجود ندارد. از آن

با این حال، طبق گزارشی در MacRumours، اپل ظاهراً در یک سند پشتیبانی گفته است که این مشکل را در به‌روزرسانی نرم‌افزاری آتی برطرف خواهد کرد. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه به‌روزرسانی نرم‌افزاری شامل این اصلاح می‌شود، و همچنین زمان انتشار آن وجود ندارد، اما منتظر بمانید، امیدواریم برای کسانی از شما که از مشکلات مشابه رنج می‌برند بیشتر طول نکشد.

دیدگاهتان را بنویسید