وبلاگ

watchOS 8 امروز در دسترس است

ویژگی های جدید دوچرخه سواری و سلامتی ، صفحات جدید ساعت ، دسترسی بیشتر با Wallet و برنامه بازطراحی شده Home برای کاربران Apple Watch

اپل امروز watchOS 8 را راه اندازی کرد و ویژگی های قدرتمندی را برای کمک به کاربران اپل واچ برای حفظ ارتباط ، فعالیت بیشتر و درک بهتر سلامتی و سلامتی خود به ارمغان آورد. انواع تمرینات جدید ، به روزرسانی در دوچرخه سواری و برنامه جدید Mindfulness پشتیبانی از بهزیستی جسمی و روحی را افزایش می دهد ، در حالی که قابلیت های پیشرفته با برنامه های Wallet و Home کاربران را قادر می سازد تا از Apple Watch در رفت و آمد و خانه استفاده کنند. برنامه بازطراحی شده عکسها ، صفحه ساعت جدید و ابزارهای موجود در پیامها راههای بیشتری را برای ارتباط با عزیزان در اختیار مشتریان قرار می دهد.

به روز رسانی تمرینات

watchOS 8 دو نوع تمرین محبوب جدید را معرفی می کند که هم برای آمادگی جسمانی و هم برای حرکات ذهنی مفید هستند: تای چی و پیلاتس. این نوع تمرینات جدید توسط الگوریتم های ضربان قلب و حرکت قدرتمند ، معتبر و سفارشی ساخته شده است تا معیارهای دقیق کالری را در اختیار کاربران قرار دهد.
این به روز رسانی همچنین ویژگی های جدیدی را برای هرکسی که دوچرخه سواری می کند اضافه می کند. اپل واچ از الگوریتم های پیشرفته برای تجزیه و تحلیل GPS ، ضربان قلب ، شتاب سنج و داده های ژیروسکوپ برای تشخیص زمان شروع استفاده کاربران استفاده می کند و از آنها می خواهد که در صورت شروع نشدن تمرین چرخه در فضای باز را شروع کنند. بنابراین معیارها با دقت بیشتری زمان صرف شده در حال حرکت در مقابل ثابت را نشان می دهند ، مانند انتظار در چراغ جلو.
Apple Watch هنگام دوچرخه سواری کالری فعال را با دقت بیشتری اندازه گیری می کند ، با الگوریتم تمرین دوچرخه سواری به روز شده که GPS و داده های ضربان قلب را ارزیابی می کند تا بهتر تعیین کند چه زمانی کاربران با کمک پدال در مقابل قدرت پا سوار می شوند. بازخورد صوتی جدید از طریق بلندگوی داخلی اپل واچ ، یا از طریق ایرپادز یا سایر هدفون های بلوتوث ، به طور خودکار نقاط عادی تمرین و وضعیت زنگ فعالیت را اعلام می کند و به کاربران کمک می کند تا در فعالیت هایی مانند دویدن یا HIIT تمرکز داشته باشند

به روز رسانی تشخیص سقوط

با watchOS 8 ، الگوریتم های تشخیص سقوط برای تشخیص افتادن در حین تمرین – از جمله دوچرخه سواری – به روز شده و بهینه شده اند و برای تشخیص حرکت و تاثیر منحصر به فرد افتادن از دوچرخه و سایر انواع تمرینات تنظیم شده اند.

رویکردی جدید برای ذهن آگاهی

برنامه Breathe در حال حاضر برنامه Mindfulness است که دارای یک تجربه تنفس پیشرفته است. یک نوع جلسه جدید ، Reflect ؛ و راهنمای مدیتیشن برای مشترکین Fitness+. بازتاب یک تمرکز آگاهانه برای تمرکز بر روی یک دقیقه است که می تواند در هر کجا و در هر زمان انجام شود ، ارائه می دهد و هر جلسه از کاربر با یک ایده منحصر به فرد و متفکرانه برای استقبال استقبال می کند که یک چارچوب مثبت ذهن را دعوت می کند.
از دوشنبه 27 سپتامبر ، مدیتیشن های هدایت شده جدید هر هفته به صورت صوتی در برنامه جدید Mindfulness در Apple Watch for Fitness+ مشترکین بارگذاری می شود ، علاوه بر اینکه به عنوان یک تجربه ویدیویی همهجانبه در iPhone ، iPad و Apple TV در دسترس است. هنگامی که با AirPods یا سایر هدفون های بلوتوث جفت می شود ، می توان آنها را مستقیماً از Apple Watch پخش کرد ، بنابراین کاربران می توانند مدیتیشن هدایت شده را به راحتی تجربه کنند. کاربرانی که می خواهند هنگام حرکت مدیتیشن را تمرین کنند ، همچنین می توانند فعالیت خود را با برنامه Workout پیگیری کنند.
مدیتیشن در برنامه Mindfulness در Apple Watch Series 7 باز است.
مربی Apple Fitness+ JoAnna یک مدیتیشن در Apple Watch Series 7 را رهبری می کند.

میزان تنفس در خواب

اپل واچ با ایجاد روال قبل از خواب به کاربران کمک می کند تا اهداف خود را برآورده کنند و معیارهایی مانند زمان خواب ، ضربان قلب و اکسیژن خون را دنبال می کند. watchOS 8 با ردیابی میزان تنفس در خواب – تعداد تنفس در دقیقه – بینش بیشتری را در مورد سلامتی کلی خود به کاربران ارائه می دهد. این اطلاعات را می توان همراه با روندهای گذرا در برنامه Health در iPhone مشاهده کرد.

دسترسی بیشتر به کیف پول

با watchOS 8 ، Wallet روشهای بدون تماس بیشتری را برای کاربران فراهم می کند تا به مکانها و مواردی که به آنها اهمیت می دهند یکپارچه ، ایمن و ایمن دسترسی پیدا کنند. پشتیبانی فوق العاده از پهنای باند برای کلیدهای دیجیتالی خودرو ارائه می شود ، 3 و کاربران اپل واچ می توانند با خیال راحت قفل ماشین خود را از راه دور باز کرده و آن را از صندلی راننده شروع کنند. علاوه بر این ، کاربران می توانند کلیدهای خانه و هتل و همچنین نشان های شرکت را به Wallet اضافه کنند و برای باز کردن قفل روی Apple Watch خود ضربه بزنند.
با شروع از آریزونا و جورجیا و به دنبال آن کانکتیکات ، آیووا ، کنتاکی ، مریلند ، اوکلاهما و یوتا ، کاربران قادر خواهند بود گواهینامه رانندگی یا شناسه دولتی خود را به کیف پول اضافه کرده و در ایست های بازرسی و خطوط منتخب TSA ارائه دهند.

طراحی مجدد برنامه home

برنامه Home بازطراحی شده کنترل راحت تری برای لوازم جانبی و صحنه ها و همچنین قابلیت کنترل لوازم جانبی توسط اتاق را ارائه می دهد. کاربران با دوربین مجهز به HomeKit می توانند افرادی را که در درب خانه هستند مستقیماً روی مچ دست خود مشاهده کنند. کاربران اپل واچ همچنین می توانند روی Intercom ضربه بزنند تا پیام را به سرعت در سراسر خانه یا اتاق های جداگانه از طریق HomePod mini پخش کنند.

چهره های جدید اپل واچ

صفحه ساعت جدید پرتره عکس های پرتره خیره کننده ای را که با آیفون با یک اثر همه جانبه و چند لایه گرفته شده اند زنده می کند ، چهره ها را در عکس ها به طور هوشمند تشخیص می دهد و برای برجسته سازی سوژه برش می دهد. چهره کلاسیک World Time ، بر اساس ساعتهای قدیمی و ایده آل برای مسافران ، زمان را در 24 منطقه زمانی دور یک شماره گیری دو نفره دنبال می کند.

پیام ها

ارتباط با Apple Watch حتی با ابزارهای جدید در Messages آسان تر است. کاربران می توانند استفاده از خط خطی ، دیکته و ایموجی را در یک پیام یکپارچه کنند ، و برای پیام های دیکته شده ، آنها می توانند متن ارائه شده را ویرایش کنند. برای افزودن بیان بیشتر به یک پیام ، کاربران می توانند به سادگی یک کلمه یا عبارت را وارد کرده و از بین صدها GIF پرطرفدار انتخاب کنند.

Focus

Focus یک روش جدید برای کمک به کاهش حواس پرتی با فیلتر کردن اعلانات افراد و برنامه ها بر اساس کارهایی است که کاربر در حال حاضر انجام می دهد. اپل واچ به طور خودکار با هرگونه تمرکز روی iOS ، iPadOS یا macOS تنظیم می شود. کاربران می توانند اتوماسیون را تنظیم کنند تا فوکوس را در زمان های مناسب روشن کنند ، مانند Fitness Focus هنگام شروع تمرین.

ویژگی های اضافی watchOS 8

  • برنامه Photos بازطراحی شده روشهای جدیدی را برای مشاهده و پیمایش مجموعه ها ارائه می دهد. حافظه ها و عکس های ویژه اکنون با Apple Watch همگام سازی می شوند. و عکس ها را می توان از طریق Messages و Mail به اشتراک گذاشت.
  • با استفاده از Siri می توان به چند تایمر برچسب خاصی داد (مانند “Hey Siri، start a pastar timer 10 minutes”).
  • برنامه مخاطبین اکنون در Apple Watch است و راهی ساده را برای مرور ، افزودن ، ویرایش و اشتراک گذاری مخاطبین به طور مستقیم از برنامه ارائه می دهد.
  • برنامه های بیشتر اپل واچ از صفحه نمایش همیشه روشن از جمله Maps ، Mindfulness ، Now Playing ، Phone ، پادکست ، کرونومتر ، تایمر و یادداشت های صوتی پشتیبانی می کنند.
  • برای حمایت از کاربران اپل واچ با تفاوت اندام در قسمت فوقانی بدن ، AssistiveTouch استفاده از یک دست Apple Watch را با حس کردن حرکات ساده دست برای تعامل بدون لمس صفحه نمایش فعال می کند. با استفاده از سنسورهای حرکتی داخلی ، کاربران می توانند به تماس های دریافتی پاسخ دهند ، یک اشاره گر حرکت روی صفحه را کنترل کرده و منوی عملکردی را که می تواند به مرکز اعلانات ، مرکز کنترل و موارد دیگر دسترسی داشته باشد ، نمایش دهد.
  • یک برنامه جدید Find Items در Apple Watch به کاربران کمک می کند تا موارد را با یک AirTag متصل شده و اقلام شخص ثالث سازگار با استفاده از شبکه Find My پیدا کنند ، و یک برنامه جدید Find Devices به کاربران کمک می کند تا دستگاه های گم شده Apple را که با همان Apple ID وارد شده اند ، پیدا کنند.
  • برنامه موسیقی بازطراحی شده کاربران را قادر می سازد تا آهنگ ها ، آلبوم ها و لیست های پخش را از طریق Messages و Mail به اشتراک بگذارند و از موسیقی و رادیو در یک جا لذت ببرند.
  • برنامه آب و هوا اکنون از اعلان های شدید آب و هوا پشتیبانی می کند و هشدارهای دولتی را در مورد برخی از حوادث شدید آب و هوایی نمایش می دهد. این برنامه همچنین هشدارهای بارش ساعت بعد را ارائه می دهد و عوارض جدیدی را ارائه می دهد.
  • Family Setup اکنون شامل قابلیت افزودن کارت های حمل و نقل از هنگ کنگ ، ژاپن و انتخاب سرزمین اصلی چین و شهرهای ایالات متحده است و Calendar and Mail گزینه افزودن حساب Google را ارائه می دهد.

 

https://digitalbax.ir/apple-watch-firmware/

https://digitalbax.ir/specialized-apple-id-checking-and-unlocking-services/

https://digitalbax.ir/specialized-iphone-and-ipad-review-services/

https://digitalbax.ir/icloud-bypass/

 

دیدگاهتان را بنویسید