وبلاگ

مدیریت Apple ID خود و استفاده از آن

نحوه مدیریت Apple ID

Apple ID شما حسابی است که برای دسترسی به سرویس‌های Apple مانند App Store، Apple Music، iCloud، iMessage، FaceTime و غیره استفاده می‌کنید. شما می توانید با یک شناسه و رمز عبور اپل وارد تمام سرویس های اپل شوید. در اینجا نحوه مدیریت Apple ID را بررسی می کنیم.

مدیریت Apple ID

با Apple ID خود وارد شوید

هر بار که از شما خواسته شد وارد دستگاه یا سرویس اپل شوید، از همان Apple ID و رمز عبور استفاده کنید. اگر Apple ID ندارید، یاد بگیرید که چگونه یک Apple ID جدید ایجاد کنید. می توانید از Apple ID خود برای موارد زیر استفاده کنید:

وقتی دستگاه جدیدی را راه‌اندازی می‌کنید و با Apple ID خود وارد سیستم می‌شوید، همه سرویس‌های Apple خود را به‌طور خودکار تنظیم کنید.
محتوای شخصی خود را در همه دستگاه های خود با iCloud به روز نگه دارید.
برای خرید و دسترسی به خریدهای قبلی وارد iTunes Store، Books Store و App Store شوید.
برای گفتگو و پیامک با دوستان و خانواده وارد پیام‌ها و FaceTime1 شوید.
با ورود با اپل به برنامه ها و وب سایت های شخص ثالث وارد شوید.
لیستی از سایر ویژگی ها و خدماتی که از Apple ID شما استفاده می کنند را مشاهده کنید.

Apple ID خود را مدیریت کنید

از آنجایی که Apple ID شما در همه دستگاه ها و سرویس های شما استفاده می شود، مهم است که اطلاعات حساب خود را به روز نگه دارید. برای مدیریت حساب خود کافی است هر زمان که بخواهید وارد appleid.apple.com2 شوید:

شماره تلفن های مورد اعتماد و دستگاه هایی را که در حال حاضر با Apple ID خود وارد آنها شده اید، به روز کنید.
رمز عبور خود را برای کمک به حفظ امنیت حساب خود تغییر دهید.
آدرس ایمیل Apple ID خود را به روز کنید3 تا مطمئن شوید که آدرسی است که اغلب استفاده می کنید.
آدرس‌های ایمیل اضافی اضافه کنید تا به افراد کمک کنید در سرویس‌های Apple مانند FaceTime1، iMessage، و Find My شما را بیابند و با شما ارتباط برقرار کنند.
تاریخ تولد مرتبط با Apple ID خود را به روز کنید.
کشور یا منطقه Apple ID خود را تغییر دهید.
همچنین می‌توانید نحوه مدیریت اطلاعات پرداخت خود را در iPhone، iPad، iPod touch یا Mac بیاموزید.

به ما کمک کنید تا از حساب خود محافظت کنیم

امنیت و حریم خصوصی Apple ID شما برای ما بسیار مهم است. در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید برای اطمینان از اینکه حسابتان خصوصی و ایمن باقی می ماند انجام دهید:

اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، احراز هویت دو مرحله‌ای را تنظیم کنید تا یک لایه امنیتی اضافی به حساب خود اضافه کنید. بسته به زمانی که Apple ID خود را ایجاد کرده اید، ممکن است قبلاً توسط احراز هویت دو مرحله ای محافظت شود.
اگر نمی توانید احراز هویت دو مرحله ای را تنظیم کنید، سؤالات امنیتی خود را بازنشانی کنید و یک آدرس ایمیل نجات اضافه کنید. اگر رمز عبور یا پاسخ سوالات امنیتی خود را فراموش کردید، آدرس ایمیل نجات به شما کمک می کند تا دوباره به حساب خود دسترسی پیدا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید