وبلاگ

نحوه لغو، ایجاد و تغییر اشتراک در آیفون

تغییر اشتراک آیفون

آموزش ایجاد و تغییر اشتراک در آیفون

اشتراک خدمات دیجیتال ممکن است گیج کننده و گران باشد. در اینجا نحوه ایجاد، مدیریت، تغییر و لغو اشتراک‌ها در iPhone، iPad، Mac و Apple TV، از جمله Apple News، Apple Music، اشتراک‌های تلویزیون و ویدیو و موارد دیگر آورده شده است. در این مقاله تغییر اشتراک در آیفون را بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید.

تغییر اشتراک آیفون

بهترین راه برای مدیریت اشتراک های دیجیتال در آیفون و سایر دستگاه های اپل چیست؟

آیا می توانم اشتراک خود را در سرویس های Apple Music، Apple News و غیره در iPhone (یا iPad) لغو کنم؟

یکی از تغییرات کمتر اعلام شده در iOS 10 اشتراک ها را به برنامه News اضافه کرد: از این پس، کاربران می توانند برای دسترسی به سرویس های خبری خاص پول پرداخت کنند. شاید اپل بتواند برای بازار اخبار آنلاین همان کاری را که برای دانلود موسیقی دیجیتال انجام داد و کاری که Spotify (و اپل اخیراً) برای پخش موسیقی انجام داد، انجام دهد: گروهی از مردم را متقاعد کند که کاملاً به رایگان بودن آن عادت کرده‌اند، برای آن پول بپردازند.

اینکه آیا می تواند به چنین چیزی دست یابد یا خیر، نامشخص است. اما در این میان، این اعلامیه به این معنی است که گستره خدمات اشتراکی که می‌توانید از طریق دستگاه‌های اپل خود به آن‌ها دسترسی داشته باشید، حتی بیشتر شده است. در بالای اخبار، سرویس پخش موسیقی Apple مبتنی بر اشتراک (که در برنامه پیش‌فرض Music ساخته شده است)، روزنامه‌ها و مجلات مختلف (که به صورت فردی مدیریت می‌شوند، از برنامه غیرمحبوب دکه مطبوعاتی جدا شده‌اند)، برنامه‌های دیگری که از آن استفاده می‌کنند، وجود دارد. مدل های اشتراک – مانند برنامه مدیتیشن Headspace – و طیف وسیعی از خدمات تلویزیونی و ویدئویی مانند Netflix و Amazon Instant Video.

به عبارت دیگر، همه اینها می تواند بسیار پیچیده باشد – و از آنجایی که همه اینها شامل هزینه های منظم است، مهم است که دقیقاً آنچه را که برای آن پرداخت می کنید حفظ کنید و بدانید که چگونه اشتراک های خود را به محض غیرقابل تحمل شدن تغییر دهید یا لغو کنید. یا غیر ضروری برای کمک به شعبده بازی ذهنی، در اینجا راهنمای ما برای مدیریت اشتراک در iPhone، iPad، Mac و Apple TV است.

خدمات تلویزیون و ویدئو

نحوه مدیریت اشتراک ها: iPhone، iPad و iPod touch
مدیریت اشتراک در دستگاه iOS ساده است. همه اینها را می توان در حساب Apple ID شما که در تنظیمات ذخیره شده است مشاهده کرد.

برنامه تنظیمات را باز کنید و روی iTunes & App Store ضربه بزنید. Apple ID شما باید در بالا نشان داده شود: روی این ضربه بزنید، سپس روی “View Apple ID” ضربه بزنید. وارد شوید، از Touch ID یا هر چیزی که لازم است استفاده کنید، و سپس تمام تنظیمات حساب خود را خواهید دید.

نحوه مدیریت اشتراک در دستگاه های اپل: آیفون

روی اشتراک‌ها ضربه بزنید و همه اشتراک‌های شما فهرست می‌شوند. (اگر گزینه اشتراک‌ها وجود ندارد، نشان می‌دهد که این حساب هیچ اشتراکی را از طریق iOS مدیریت نمی‌کند. اگر نمی‌توانید اشتراکی را در فهرست پیدا کنید، در زیر ببینید.)

روی اشتراکی که می‌خواهید مدیریت کنید ضربه بزنید، سپس از میان گزینه‌های موجود برای تنظیم یا لغو اشتراک، انتخاب کنید (مطابق با شرایط طرح پرداخت – برای مثال، اگر تا پایان ماه پرداخت کرده‌اید، اشتراک ادامه خواهد یافت. تا این مرحله): یک گزینه ساده لغو اشتراک را مشاهده خواهید کرد.

آیا برای اشتراک برنامه یا مجله ای برای iPad یا iPhone ثبت نام کرده اید که اکنون می خواهید آن را لغو کنید؟ خوشبختانه دسترسی به بخش اشتراک در آیفون خود برای اینکه بتوانید هزینه یک برنامه را پرداخت نکنید بسیار آسان است. همچنین لغو برنامه ذخیره سازی iCloud، اشتراک Apple Music، و اشتراک Spotify، Netflix و موارد دیگر به همین سادگی است. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه

نحوه توقف پرداخت برای یک اپلیکیشن در آیفون

تغییر اشتراک آیفون

آیا به تازگی متوجه شده اید که برای برنامه ای که به سختی از آن استفاده می کنید پرداخت می شود یا حتی بدتر از آن برنامه ای که هرگز استفاده نمی کنید! اگر می‌خواهید پرداخت برای برنامه آیفون یا آی‌پد را متوقف کنید، در اینجا چه کاری باید انجام دهید:

با باز کردن برنامه تنظیمات خود در iPhone یا iPad شروع کنید.
به iTunes & App Store بروید.
روی Apple ID در بالای صفحه ضربه بزنید.
روی View Apple ID ضربه بزنید.

از Touch ID، Face ID استفاده کنید یا رمز عبور خود را وارد کنید.
صبر کنید تا اطلاعات Apple ID بارگیری شود.
پس از ورود به صفحه حساب خود، به پایین بروید و روی اشتراک ها ضربه بزنید.
همه اشتراک‌های فعلی و منقضی شده را اینجا خواهید دید.
اشتراکی را که می خواهید لغو کنید پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.
این شما را به صفحه ای هدایت می کند که در آن می توانید جزئیات بیشتری درباره اشتراکی که در حال حاضر دارید، اشتراک های مختلف جایگزین، در صورت وجود، و گزینه لغو اشتراک را مشاهده کنید.
اگر می خواهید ادامه دهید و لغو اشتراک کنید، روی لغو اشتراک کلیک کنید.
اشتراک در پایان دوره اشتراک فعلی به پایان می رسد – به عنوان مثال، اگر اشتراک ماهانه تمدید شود، همچنان می توانید تا روزی که اشتراک تمدید شود از این سرویس استفاده کنید.

چگونه از پرداخت هزینه اشتراک مجله یا روزنامه خودداری کنیم؟

اگر می‌خواهید اشتراک مجله یا روزنامه آی‌پد را لغو کنید، فرآیند مانند بالا است.

نحوه اشتراک مجدد در یک برنامه
اگر بعداً تصمیم بگیرید، اشتراک مجدد آسان است.

روی برنامه یا سرویسی که قبلاً در آن مشترک شده اید ضربه بزنید.
بسته اشتراکی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.
اگر می‌خواهید طرح ذخیره‌سازی iCloud خود را لغو کنید، روند متفاوت است – نحوه لغو برنامه ذخیره‌سازی iCloud را در اینجا توضیح می‌دهیم.

بدین شکل میتوانید تغییر اشتراک در آیفون را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید