وبلاگ

اپل آیدی چیست؟

اپل آیدی چیست؟
Apple ID حساب شخصی است که برای دسترسی به سرویس های Apple مانند App Store ، iCloud ، Messages ، فروشگاه آنلاین Apple ، FaceTime و موارد دیگر از آن استفاده می کنید. این شامل اطلاعاتی است که برای ورود به سیستم استفاده می کنید و همچنین کلیه اطلاعات تماس ، پرداخت و امنیتی که در سرویس های Apple استفاده خواهید کرد.

چه موقع از اپل آیدی خود استفاده کنم؟
هر زمان که دستگاه جدیدی راه اندازی کنید ، خریدی انجام دهید یا از خدمات اپل استفاده کنید ، از شما خواسته می شود با Apple ID و رمز ورود خود به سیستم وارد شوید. پس از ورود به سیستم ، به سرویس و کلیه اطلاعات شخصی موجود در حساب خود دسترسی خواهید داشت.

چه تعداد اپل آیدی نیاز دارم؟
فقط یکی. در هر جایی که به سیستم وارد می شوید از همان اپل آیدی استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه سرویس ها و دستگاه های اپل شما به طور یکپارچه با یکدیگر کار می کنند و می توانید از همه دستگاه های خود به محتوای شخصی خود دسترسی پیدا کنید.

آیا می توانم اپل آیدی را با شخص دیگری به اشتراک بگذارم؟
اپل آیدی شما نباید با شخص دیگری به اشتراک گذاشته شود. این دسترسی به اطلاعات شخصی از جمله مخاطبین ، عکس ها ، پشتیبان گیری از دستگاه و موارد دیگر را فراهم می کند. به اشتراک گذاشتن اپل آیدی خود با شخص دیگری به این معنی است که به او امکان دسترسی به تمام محتوای شخصی خود را می دهید و ممکن است منجر به سردرگمی در مورد مالکیت واقعی حساب شود. برای به اشتراک گذاشتن خریدها ، عکس ها ، یک تقویم و موارد دیگر با شخص دیگری ، Family SharingOpens را در پنجره جدیدی امتحان کنید. ، iCloud Photo Sharing در پنجره جدید باز می شود. یا سایر ویژگی های اشتراک گذاری آسان برای استفاده.

چگونه می توانم Apple ID خود را ایمن نگه دارم؟
امنیت و حریم خصوصی برای اپل بسیار مهم است و ما چندین روش برای ایمن سازی Apple ID و محافظت از حریم خصوصی شما از جمله رمزهای عبور قوی ، احراز هویت دو عاملی و موارد دیگر ارائه می دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید