وبلاگ

در آیفون خود اپل آیدی بسازید

یک اپل آیدی در آیفون ، آیپد یا آیپاد تاچ خود ایجاد کنید

وقتی روی آیفون ، آیپد یا آیپاد تاچ جدید خود مراحل راه اندازی اولیه را انجام می دهید ، ممکن است از شما خواسته شود اپل آیدی و رمز ورود خود را وارد کنید. اگر اپل آیدی ندارید ، می توانید هنگام راه اندازی دستگاه خود ، اپل آیدی جدیدی ایجاد کنید. بعداً می توانید آن را در اپ استور تنظیم کنید.

هنگام راه اندازی دستگاه ، اپل آیدی ایجاد کنید
روی رمز ورود فراموش شده ضربه بزنید یا اپل آیدی ندارید.
روی ایجاد یک اپل آیدی رایگان ضربه بزنید.

روز تولد خود را انتخاب کنید و نام خود را وارد کنید. روی بعدی ضربه بزنید.
روی استفاده از آدرس ایمیل فعلی خود ضربه بزنید یا روی دریافت آدرس ایمیل iCloud رایگان ضربه بزنید.
با استفاده از App Store در دستگاه خود ، شناسه Apple ایجاد کنید
App Store را باز کنید و روی عکس نمایه خود ضربه بزنید.
روی ایجاد اپل آیدی جدید ضربه بزنید. اگر این گزینه را نمی بینید ، مطمئن شوید که از سیستم iCloud خارج شده اید.

ایمیل ، رمز ورود خود را وارد کنید و کشور یا منطقه ای را انتخاب کنید که با آدرس صورتحساب برای روش پرداخت شما مطابقت داشته باشد. آدرس ایمیلی که ارائه می دهید اپل آیدی جدید شما خواهد بود.
شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی اپل را بخوانید ، سپس روی «موافق با شرایط و ضوابط» ضربه بزنید. روی بعدی ضربه بزنید.
نام و روز تولد خود را وارد کنید ، سپس برای عضویت در Apple Updates در صورت تمایل ضربه بزنید. این امر شما را در جریان آخرین اخبار ، نرم افزارها ، محصولات و خدمات اپل قرار می دهد. روی بعدی ضربه بزنید.
کارت اعتباری و اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید ، سپس روی بعدی ضربه بزنید. همچنین می توانید None را انتخاب کنید و بیاموزید که اگر None نمایش داده نشود یا نتوانید آن را انتخاب کنید چه کاری باید انجام دهید. تا زمانی که خرید نکنید هزینه ای از شما کسر نمی شود. بعداً می توانید جزئیات پرداخت خود را تغییر دهید یا حذف کنید.
شماره تلفن خود را تأیید کنید. این می تواند در تأیید هویت و بازیابی حساب در صورت لزوم به شما کمک کند. روی بعدی ضربه بزنید.
ایمیل خود را برای دریافت ایمیل تأیید از طرف اپل بررسی کنید و مراحل تأیید آدرس ایمیل خود را دنبال کنید. بیاموزید اگر می خواهید در iPhone ، iPad یا iPod touch خود ایمیل تنظیم کنید ، چه کاری باید انجام دهید.
بعد از اینکه آدرس ایمیل خود را تأیید کردید ، می توانید از Apple ID خود برای ورود به فروشگاه iTunes ، App Store و سایر خدمات Apple مانند iCloud استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید