وبلاگ

نحوه باز کردن قفل آیفون به هر شرکت مخابراتی

باز کردن قفل آیفون

آموزش گام به گام باز کردن قفل آیفون نسبت به هر شرکت مخابراتی

زمانی که آیفون را از طریق اپراتور خریداری می کنیم، رایج ترین چیز این است که دستگاه را فقط به گونه ای پیکربندی می کند که سیم کارت های خود را بپذیرد. این تضمین می کند که صاحب آیفون کارت را تغییر نمی دهد و آن را در مدت زمان اقامت به اپراتور دیگری منتقل می کند. پس از این مدت، با تماس با اپراتوری که آیفون را خریداری کرده‌ایم، می‌توانیم آن را از تعهد استفاده از هر کارتی خارج کنیم. اما آیا در این مدت می توانیم باز کردن قفل آیفون را انجام دهید؟  بیایید در مورد آن بدانیم.

قفل حامل به چه معناست؟

اکثر تلفن های همراه پس از خرید به یک اپراتور تلفن همراه خاص قفل می شوند. این مانع از استفاده کاربران از دستگاه در خارج از کشور یا با ارائه دهنده دیگری می شود. مگر اینکه این قفل را از طریق اپراتور یا هر روش دیگری حذف کنید، نمی توانید از سیم کارت های دیگر از اپراتورهای مختلف استفاده کنید. در بسیاری از موارد، اگر قفل اعمال شود، حامل ها می توانند آن را جدا کنند. اما موارد استثنایی نیز وجود دارد که حامل ها نمی توانند قفل را جدا کنند.

چگونه بررسی کنیم که آیا آیفون شما توسط اپراتور قفل شده است یا خیر

ساده ترین راه برای بررسی باز بودن قفل آیفون، استفاده از برنامه تنظیمات است. این روش ممکن است دقیق ترین نباشد، اما بیشتر اوقات برای نسخه های قدیمی iOS کار می کند.

در آیفون خود به Settings apps بروید و روی Mobile Data ضربه بزنید.
سپس روی Mobile Data Options ضربه بزنید. اگر دستگاه به زبان انگلیسی آمریکایی است، روی Cellular و سپس Cellular Data ضربه بزنید.
سپس گزینه Mobile Data Network/Cellular Data Network را بررسی کنید.
اگر این گزینه در دسترس باشد، به احتمال زیاد آیفون شما آنلاک است. به طور معمول، به طور پیش فرض، این گزینه در آیفون قفل شده ظاهر می شود.
بررسی کنید که آیا آیفون شما توسط اپراتور قفل شده است یا خیر

4 راه برای باز کردن قفل اپراتور آیفون

روش 1: با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید
روش 2: قفل اپراتور آیفون را با نرم افزار باز کنید
روش 3: قفل حامل آیفون را با سرویس آنلاک آنلاین باز کنید
روش 4: شرکت مخابراتی را با تراشه باز کردن قفل سیم کارت باز کنید
#روش 1: با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید
برای شرکت های بزرگ تلفن همراه – Telcel، AT&T و Movistar – معمول است که تجهیزات یارانه ای را از طریق قراردادها برای دوره های مشخص به کاربران ارائه دهند. به همین دلیل، تجهیزات با قفل اپراتور تحویل داده می شود که کاربران را محدود می کند تا فقط از طریق شبکه خود از آن استفاده کنند. اگر قرارداد شما با شرکت به پایان رسیده باشد، ممکن است واجد شرایط انتشار رایگان باشید. قبل از باز کردن قفل آیفون، برخی از الزامات وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید:

با شرکت مخابراتی خود تماس بگیرید
تجهیزات باید در شرکت ثبت شود
نمی توان آن را به عنوان گم شده، سرقت یا مسدود شده توسط شرکت گزارش کرد
حساب مرتبط با تجهیزات باید جاری باشد
اگر قراردادی برای تهیه تجهیزات بسته شده باشد، باید با پرداخت کامل آن قرارداد منعقد یا لغو شده باشد
اگر تجهیزات با حساب لغو شده مرتبط باشد، موجودی باید 0 دلار باشد
#روش 2: باز کردن قفل حامل آیفون با نرم افزار (نیاز به جیلبریک)

iToolab SIMunlocker

ابزار SIMunlocker یک ابزار باز کردن قفل است که می‌تواند مشکلات «سیم‌کارت پشتیبانی نمی‌شود/نامعتبر» را تنها با یک کلیک برطرف کند. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که قفل سیم کارت حامل را دور بزند و هر گونه مشکل فعال سازی را در عرض چند دقیقه حل کند. فرآیند باز کردن قفل گوشی را جیلبریک می کند و با بهره برداری از Checkra1n داخلی، باز کردن قفل انجام می شود. با این کار هرگونه محدودیت اپل در طول فرآیند حذف خواهد شد. پس از دور زدن قفل سیم کارت، می توانید به هر شبکه ای در سراسر جهان متصل شوید. اما اگر آیفون در لیست سیاه باشد، نمی توانید سیم کارت را باز کنید.

مرحله 1: ابتدا باید SIMunlocker را دانلود کرده و روی رایانه خود نصب کنید.

مرحله 2: در مرحله بعد، باید آیفون خود را به رایانه متصل کنید.

باز کردن قفل آیفون

آیفون خود را به کامپیوتر متصل کنید

مرحله 3: در مرحله بعد، آیفون خود را جیلبریک کنید، ابزار Checkra1n برای کمک به شما در تکمیل جیلبریک تعبیه شده است. Checkra1n یک ابزار رایج و ایمن جیلبریک است.

باز کردن قفل آیفون

آیفون خود را در ویندوز جیلبریک کنید

مرحله 4: پس از جیلبریک کردن آیفون، SIMUnlocker بررسی می کند تا واجد شرایط بودن دستگاه را بیابد. اگر دستگاه واجد شرایط باشد، برنامه اطلاعات گوشی شما را نمایش می دهد.

اطلاعات را تایید کنید

مرحله 5: قبل از باز کردن قفل سیم، همیشه بهتر است آیفون را جدا کرده و به رایانه متصل کنید. پس از آن، دکمه Unlock را فشار دهید تا قفل سیم کارت حذف شود.

باز کردن قفل با موفقیت انجام شد

#روش 3: اپراتور آیفون را با سرویس آنلاک آنلاین باز کنید
Doctorsim یک وب سایت محبوب برای باز کردن قفل آیفون، بررسی IMEI آیفون و باز کردن خدمات iCloud است. IMEI شما را در پایگاه داده سازنده و همگام با شبکه شما به عنوان قفل آن علامت گذاری می کند. همچنین، اگر نتوانید قفل آیفون را باز کنید، می توانید پول را پس بگیرید.

پس از رفتن به یکی از وب سایت های ذکر شده، باید مشخصات دستگاه خود را وارد کنید.

IMEI/شماره سریال: *#06# را روی دستگاه شماره گیری کنید

پس از آن بر روی دکمه Unlock iPhone کلیک کنید.
سپس باید مبلغ سفارش خود را پرداخت کنید و کل فرآیند ممکن است حدود 24 ساعت طول بکشد. بسیاری از سایت های بازگشایی رایگان وانمود می کنند که واقعی هستند، اما کلاهبرداری هستند و هیچ اطلاعات حساسی را فاش نمی کنند.
پس از باز کردن قفل، وب سایت یک ایمیل تأیید برای شما ارسال می کند و می توانید از WIFI یا data c استفاده کنید

onnection و تستش کنید
سرویس باز کردن قفل آنلاین
همچنین بخوانید: درک جامع از Doctorsim Unlock Service

#روش 4: شرکت مخابراتی را با تراشه باز کردن قفل سیم کارت باز کنید

معمولا از میکروکنترلرها برای کنترل ترافیک بین گوشی و سیم کارت استفاده می شود. بنابراین نیاز به تغییر این ترافیک وجود دارد و به تلفن ها اجازه داده می شود از شبکه های دیگری غیر از شبکه اصلی استفاده کنند. می‌توانیم از سیم‌کارت‌های Turbo برای تقلید از شماره IMSI و کلید احراز هویت ارائه‌دهنده خدمات استفاده کنیم.

از ویژگی های شبکه Verizon استفاده کنید. در این صورت، سیم‌کارت توربو همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم، از IMSI و احراز هویت T-mobile تقلید می‌کند. بدین ترتیب، کاربران می توانند بدون هیچ گونه تداخلی از ارائه دهنده خدمات جدید استفاده کنند.

تراشه باز کردن قفل سیم کارت
باز کردن تراشه کار می کند:

آیفون 6
آیفون 7
آیفون 8
آیفون ایکس
آیفون XS
آیفون XR
آیفون 11
آیفون 11 پرو

کدام یک بهترین آنلاک کننده آیفون است؟

روش های مختلفی برای باز کردن قفل آیفون وجود دارد. هر روشی مزایا و معایبی دارد. این شما هستید که بسته به مدل گوشی و نوع قفل تصمیم می گیرید که کدام روش برای شما مناسب است. در زیر، برای سهولت شما، بهترین روش های موجود را با مقایسه یکدیگر خلاصه کرده ایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید