وبلاگ

نحوه گذاشتن یک چت گروهی در آیفون

چت گروهی در آیفون

آموزش قرار دادن یک چت گروهی در آیفون

یک متن گروهی برای در جریان نگه داشتن همه عالی است، اما گاهی اوقات مکالمه متنی آزاردهنده می شود و اعلان های متنی باید متوقف شوند! در مراحل زیر، نحوه ترک یک چت گروهی در آیفون را در برنامه Messages به شما نشان خواهیم داد.

 

هر روز یک نکته روزانه (با اسکرین شات ها و دستورالعمل های واضح) دریافت کنید تا بتوانید تنها در یک دقیقه در روز بر آیفون خود مسلط شوید.

ایمیل خود را اینجا وارد کنید…
اولین نکته من را ارسال کنید
چرا این نکته را دوست خواهید داشت
اگر چت گروهی فقط از کاربران آیفون تشکیل شده است، ترک کنید.

با اعلان‌های مزاحم برای یک چت گروهی که در آن شرکت نمی‌کنید، خداحافظی کنید، اما نمی‌توانید آن را ترک کنید زیرا شامل کاربران اندروید می‌شود.
چگونه خود را از یک متن گروهی حذف کنیم: همه اعضا آیفون یا سایر دستگاه های iOS دارند.

اگر اعلان‌های پیام شما را دیوانه کرده است، می‌توانید از چت گروهی خارج شوید یا اعلان‌های متنی را بی‌صدا کنید. اگر همه افراد در متن گروه از iPhone یا دستگاه iOS دیگری استفاده می کنند، از iMessage استفاده می کنند. می‌توانید تشخیص دهید که آیا همه اعضای گروه از دستگاه‌های iOS استفاده می‌کنند، زیرا حباب‌های پیام متنی شما آبی و حباب‌های آنها به رنگ خاکستری ظاهر می‌شوند. در مکالمه‌ای که در آن یک یا چند عضو از Android یا سایر دستگاه‌های غیر اپل استفاده می‌کنند، پیام‌های متنی شما به شکل حباب‌های سبز ظاهر می‌شوند. تنها در صورتی می‌توانید یک متن گروهی را در آیفون خود بگذارید که همه اعضای چت گروهی از دستگاه‌های iOS استفاده کنند. در اینجا نحوه ترک یک چت گروهی در iPhone در صورتی که هر یک از اعضای چت از یک دستگاه اپل استفاده می کند، توضیح داده شده است.

چت گروهی در آیفون چت گروهی در آیفون چت گروهی در آیفون

برنامه Messages را باز کنید.

روی متن گروهی که می‌خواهید از آن خارج شوید ضربه بزنید.

روی هدر بالای مکالمه، جایی که نمایه‌های پیام‌ها هستند، ضربه بزنید.

روی ترک این مکالمه ضربه بزنید.

برای تأیید، دوباره روی ترک این مکالمه ضربه بزنید.

روی Done ضربه بزنید.

همه اعضای چت گروهی می بینند که شما را ترک کرده اید. دیگر پیامی از این متن گروه دریافت نخواهید کرد.

گزینه ای برای ترک مکالمه ندارید؟ این بدان معناست که برخی از کاربران از دستگاه های اپل برای ارسال پیامک به شما استفاده نمی کنند. در این صورت به خواندن ادامه دهید.

چرا نمی توانم چت گروهی را در آیفون ترک کنم؟ این مکالمه را خاکستری رها کنید

اگر گزینه خروج را نمی بینید، ممکن است برخی از اعضا از دستگاه های اپل استفاده نکنند. همانطور که قبلا ذکر شد، اگر همه افراد در متن گروه آیفون داشته باشند، پیام های متنی شما به صورت حباب های متنی آبی ظاهر می شوند. اگر گزینه خروج از چت گروهی را نمی‌بینید و به جای آبی حباب‌های متنی سبز رنگ می‌بینید، همچنان می‌توانید مکالمه را بی‌صدا کنید تا از دریافت اعلان‌ها از متن گروهی خودداری کنید، اما اگر متن گروهی را روی آیفون بگذارید نمی‌توانید این شامل کاربران غیر اپل می شود.

اکنون می‌دانید که چگونه می‌توانید یک پیام گروهی را در iPhone بگذارید یا اگر قادر به خروج نیستید، آن را بی‌صدا کنید. امیدواریم این کار به جای اینکه همه آن اعلان‌ها کارایی شما را مختل کنند، آرامش و سکوت را برای شما به ارمغان بیاورد.

در یک دقیقه در روز بر iPhone خود مسلط شوید: اینجا ثبت نام کنید تا نکته رایگان روز ما را مستقیماً در صندوق ورودی خود تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید