وبلاگ

Apple Music تجربه جدید Replay را راه اندازی کرد.

از امروز، مشترکین Apple Music می‌توانند آهنگ‌های برتر، هنرمندان، آلبوم‌ها، سبک‌ها و موارد دیگر را در یک تجربه Replay مجدداً طراحی شده بیاموزند.

2022 یک سال هیجان انگیز در موسیقی بود و شنوندگان بیش از هر زمان دیگری به دنبال صداهای جدید، زبان های جدید و ژانرهای جدید بودند. علاوه بر این، نمودارهای پایان سال 2022 نشان می دهد که چقدر شنوندگان اپل موزیک در تبدیل کردن سال 2022 به یک سال به یاد ماندنی چه به صورت فردی و چه به عنوان یک جامعه تأثیرگذار بوده اند.

اولیور شوسر، معاون اپل می‌گوید: «زمانی که Replay را برای اولین بار راه‌اندازی کردیم، این ویژگی بلافاصله در اپل موزیک مورد علاقه طرفداران قرار گرفت و ما واقعاً می‌خواستیم این تجربه را بیشتر توسعه دهیم و آن را برای مشترکین خاص‌تر، شخصی‌تر و منحصربه‌فردتر کنیم.

Apple Music و Beats. “موسیقی که در طول سال از آن لذت می بریم مانند یک موسیقی متن می شود، و این واقعا سرگرم کننده است که بتوانیم به گذشته برگردیم و آن لحظات معنادار و به یاد ماندنی را دوباره زنده کنیم.”

 

بازطراحی مجدد موسیقی اپل

اکنون در سال 2022 یک تجربه پایان سال است که با بینش شنیداری گسترده و عملکردهای جدید، از جمله یک حلقه برجسته کاملاً شخصی سازی شده، کامل می شود.

کاربران می توانند آهنگ های برتر، آلبوم های برتر، هنرمندان برتر، ژانرهای برتر و موارد دیگر را کشف کنند. طرفداران سوپر حتی می توانند کشف کنند که آیا در 100 شنونده برتر هنرمند یا سبک مورد علاقه خود هستند یا خیر.

شنوندگان Apple Music می‌توانند تا 31 دسامبر به بررسی Replay ادامه دهند تا ببینند آیا الگوهای گوش دادن آنها قبل از شروع سال 2023 تغییر می‌کند یا خیر، و هنگامی که سال جدید شروع شد، به گوش دادن به اپل موزیک ادامه دهید تا هر هفته اطلاعات بینش جدید 2023 را بررسی کرده و به اشتراک بگذارید.

همه بینش‌های Replay برای اشتراک‌گذاری با خانواده و دوستان، در کانال‌های اجتماعی آنها یا هر پلتفرم پیام‌رسانی بهینه‌سازی شده‌اند.
لیست های پخش برتر کاربر در Apple Music در Replay در iPhone نشان داده می شود.

آهنگ های برتر یک کاربر در Apple Music در Replay در iPhone نشان داده می شود.

آهنگ‌های برتر کاربر سازمان‌دهی شده بر اساس سال در Apple Music در Replay در iPhone نشان داده می‌شود.

آلبوم برتر یک کاربر در Apple Music در Replay در iPhone نشان داده می شود.

کل زمان گوش دادن کاربر در Apple Music در Replay در iPhone نشان داده می شود.

خلاصه پخش مجدد کاربر در Apple Music در iPhone نشان داده می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید