وبلاگ

آموزش تغییر ایمیل اپل آیدی

آموزش تغییر ایمیل اپل آیدی

اگر دیگر از آدرس ایمیل مرتبط با Apple ID خود استفاده نمی کنید، می توانید آن را تغییر دهید. دسترسی به مخاطبین، خریدها یا سایر اطلاعات حساب خود را از دست نخواهید داد. در این مقاله در سایت دیجیتال بکس به بررسی نحوه تغییر ایمیل اپل آیدی می پردازیم.

چگونه Apple ID خود را به آدرس ایمیل دیگری تغییر دهید

به appleid.apple.com بروید و وارد شوید.
در بخش Sign-In and Security، Apple ID را انتخاب کنید.

تغییر ایمیل اپل آیدی

تغییر ایمیل اپل آیدی

آدرس ایمیلی را که می خواهید به عنوان Apple ID خود استفاده کنید وارد کنید.

Change Apple ID را انتخاب کنید.
اگر Apple ID خود را به آدرس ایمیل شخص ثالث تغییر داده اید، ایمیل خود را برای یک کد تأیید بررسی کنید، سپس کد را وارد کنید. بیاموزید اگر ایمیل را دریافت نکردید چه کاری انجام دهید.
اگر از سرویس‌هایی مانند iCloud یا Messages برای اشتراک‌گذاری با دوستان و همکاران خود استفاده می‌کنید، با Apple ID به‌روز شده خود وارد آن سرویس‌ها شوید.
اگر نمی توانید Apple ID خود را تغییر دهید
اگر بخواهید Apple ID خود را به آدرس ایمیل @icloud.com که در 30 روز گذشته ایجاد شده است تغییر دهید، بعداً از شما خواسته می شود دوباره امتحان کنید.

اگر پیامی می‌بینید که نشانی ایمیلی که می‌خواهید استفاده کنید در دسترس نیست یا از قبل در حال استفاده است، بررسی کنید که شما یا یکی از اعضای خانواده قبلاً از آن آدرس ایمیل با Apple ID دیگری استفاده نکرده‌اید. اگر یکی از اعضای خانواده از آن آدرس ایمیل استفاده می کند، آن را از حساب خود حذف کنید و سعی کنید از آن استفاده کنید.

در برخی کشورها یا مناطق، می توانید از شماره تلفن خود به عنوان Apple ID خود استفاده کنید. اما اگر Apple ID شما یک آدرس ایمیل باشد، نمی توانید آن را به شماره تلفن تغییر دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید