وبلاگ

آموزش تغییر زبان، ساعت یا منطقه در ایکلود

زبان ، منطقه زمانی یا قالب های منطقه ای مورد استفاده در iCloud.com را تغییر دهید

می توانید زبان ، منطقه زمانی و تنظیمات قالب منطقه ای (تاریخ ها ، زمان ها ، اعداد و ارزها) استفاده شده در iCloud.com را تغییر دهید.

توجه: تغییر این تنظیمات فقط iCloud.com را تحت تأثیر قرار می دهد. روی تنظیمات سایر وب سایتها ، مرورگر وب یا سایر برنامه های رایانه شما تأثیری نمی گذارد.

 


زبان را تغییر دهید

  • در iCloud.com ، به تنظیمات حساب بروید ، روی زبان فعلی کلیک کنید ، سپس یک زبان جدید انتخاب کنید.

 


منطقه زمانی را تغییر دهید

اگر به منطقه زمانی جدیدی سفر می کنید و می خواهید رویدادهای تقویم شما در زمان محلی در تقویم در iCloud.com نشان داده شود ، ممکن است بخواهید منطقه زمانی را تغییر دهید.

  1. در iCloud.com ، به تنظیمات حساب بروید ، سپس بر روی منطقه زمانی فعلی در زیر منطقه زمانی / قالب ها کلیک کنید.
  2. روی نقشه نزدیک مکانی که می خواهید از منطقه زمانی آن استفاده کنید کلیک کنید.منطقه زمانی را که انتخاب می کنید و نام شهر نزدیک جایی که کلیک می کنید در پایین نقشه نشان داده می شود. برای انتخاب شهر دیگری در منطقه زمانی انتخاب شده ، روی نام شهر کلیک کنید ، سپس شهر دیگری را انتخاب کنید.
  3. روی انجام شد کلیک کنید.

 


تاریخ و سایر قالبهای منطقه ای را تغییر دهید

می توانید قالب بندی منطقه ای مورد استفاده برای نمایش تاریخ ها ، زمان ها ، اعداد و ارزها را در iCloud.com تغییر دهید ، بنابراین متفاوت از زبان مورد استفاده در iCloud.com است. به عنوان مثال ، اگر زبان iCloud.com به انگلیسی تنظیم شده باشد ، اما قالب بندی منطقه ای به اسپانیا تنظیم شده باشد ، تاریخ های خاص برخی از ویژگی های iCloud در قالب اسپانیا ظاهر می شوند.

  1. در iCloud.com ، به تنظیمات حساب بروید ، سپس روی منطقه فعلی زیر Time Zone / Formats کلیک کنید.
  2. روی منوی پاپ آپ Formats کلیک کنید ، سپس یک منطقه جغرافیایی را انتخاب کنید تا از تاریخ ، زمان ، تعداد و قالب های ارز آن استفاده کنید.
  3. برای تغییر زبان مورد استفاده برای نمایش قالب ها ، “انتخاب قالب ها با زبان مطابقت” را لغو انتخاب کنید ، روی منوی بازشونده ظاهر شده کلیک کرده و یک زبان را انتخاب کنید.
  4. روی انجام شد کلیک کنید.

 


 

اگر در این مورد هر گونه سوالی دارید با پشتیبانی وب سایت دیجیتال بکس در تماس باشید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید