وبلاگ

بهترین برنامه ها برای آیفون

بهترین برنامه ها برای آیفون

بررسی بهترین برنامه ها برای آیفون 2021

هزاران برنامه iOS برای انتخاب وجود دارد – در واقع آنقدر زیاد است که تشخیص اینکه کدام یک ارزش امتحان کردن را دارند دشوار است.

چه یک کاربر باتجربه آیفون باشید و چه شخصی که اخیراً اندروید را برای iOS ترک کرده است، پیدا کردن برنامه مناسب برای مثال، ارسال ایمیل یا چک کردن آب و هوا یا یادداشت برداری یا انجام یک بازی آرامش بخش کار آسانی نیست. شما گزینه های زیادی دارید، و با توجه به اینکه اپ استور تبلیغات را در برخی از نتایج جستجو ارائه می دهد، تشخیص اینکه کدام برنامه بهترین هستند، دشوارتر است.

خوشبختانه، ما در Pocket-lint برنامه‌های بیشتری از آنچه تصور می‌کنید امتحان کرده‌ایم و از سال 2007 از آیفون استفاده کرده‌ایم. برای کمک به شما، این راهنمای نهایی از بهترین برنامه‌های آیفون را تهیه کرده‌ایم. هر یک از اینها را دانلود کنید، ناامید نخواهید شد. ما همه چیز را بر اساس دسته بندی مرتب کرده ایم، بنابراین هضم آن باید آسان باشد.

بهترین دسته بندی برنامه ها
• AR و VR (غیر بازی) • کتاب، کتاب صوتی، و پادکست
• ذخیره سازی ابری • آموزش
• آشنایی و روابط • فیلم و تلویزیون
• امور مالی • غذا
• بازی ها • پیام رسانی
• سلامت و تناسب اندام • عکس و فیلم
• موسیقی • بهره وری
• امنیت • رسانه های اجتماعی
• خرید • سفر و حمل و نقل
• خانه هوشمند • آب و هوا
بهترین برنامه های آیفون
اپل اپ استور – IKEA
AR و VR (غیر بازی)
Google Cardboard
Google Cardboard برنامه‌ای است که با هدست‌های واقعیت مجازی سازگار با Google Cardboard (که بیننده نیز نامیده می‌شود) و آیفون شما کار می‌کند. این نه تنها به شما کمک می‌کند یک نمایشگر Cardboard راه‌اندازی کنید، بلکه شامل چند تجربه VR نیز می‌شود تا شروع کنید.

بهترین برنامه ها برای آیفون

اکنون آن را امتحان کنید: Google Cardboard

دنیای گیفی
این برنامه مبتنی بر واقعیت افزوده به شما امکان می‌دهد تصاویر GIF را در دنیای واقعی قرار دهید و آثار خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. تصور کنید با گیف های گربه در هوا طراحی می کنید.

اکنون آن را امتحان کنید: Giphy World

مکان IKEA
IKEA Place به شما این امکان را می دهد که محصولات IKEA را به صورت مجازی و با مقیاس واقعی در فضای خود مشاهده کنید. این شامل اکثر کاتالوگ های IKEA مانند مبل ها و صندلی ها است و به شما کمک می کند اندازه، طراحی و عملکرد مبلمان خانه خود را بهتر درک کنید.

اکنون آن را امتحان کنید: Ikea Place

جوهر شکارچی
AR می تواند به شما در برنامه ریزی خالکوبی بعدی کمک کند! InkHunter به شما امکان می دهد پیش نمایشی را مشاهده کنید که یک خالکوبی ممکن است روی پوست شما به نظر برسد. فقط یک نشانگر روی خود بکشید و دوربین دستگاه خود را روی نشانگر بگیرید تا برنامه طرح را در هر زاویه نشان دهد.

اکنون آن را امتحان کنید: Ink Hunter

MeasureKit
اگرچه اپل اکنون یک برنامه Measure را مستقیماً در iOS ارائه می‌کند، اما گزینه‌های جایگزین وجود دارد، likd MeasureKit که دارای 9 ابزار واقعیت افزوده است: خط‌کش، مغناطیس‌سنج، مسیر، مش چهره، پین نشانگر، زاویه، ارتفاع فرد، مکعب و سطح.

اکنون آن را امتحان کنید: MeasureKit

آسمان واک
Star Walk یک برنامه محبوب برای رصد ستارگان است. این یک راهنمای تعاملی برای آسمان شب است که هر حرکت شما را در زمان واقعی دنبال می کند و به شما امکان می دهد بیش از 200000 جرم آسمانی را کاوش کنید و به اطلاعات مربوط به هر چیزی که می یابید دسترسی داشته باشید.

اکنون آن را امتحان کنید: Sky Walk

گچ Vuforia
گچ Vuforia ترکیبی از ویدیوی زنده، صدا، و توانایی یک فرد از راه دور برای حاشیه نویسی نمای زنده خود است. حاشیه نویسی ها با دقت به اشیاء دنیای واقعی می چسبند، حتی زمانی که افراد در اطراف حرکت می کنند. به عنوان مثال، تصور کنید که از این به عنوان یک تکنسین میدانی استفاده کنید.

اکنون آن را امتحان کنید: گچ Vuforia

WallaMe
WallaMe به شما امکان می دهد پیام ها را ترسیم کنید و آنها را در دنیای واقعی پنهان کنید. می‌توانید پیام را در هر جایی بگذارید، و آنها فقط برای دوستانتان قابل مشاهده هستند، اگرچه می‌توانید پیام‌های مخفی دیگر را با استفاده از رابط نقشه جستجو کنید.

اکنون آن را امتحان کنید: WallaMe

اپل اپ استور – DROPBOX
فضای ذخیره ابری
اپل iCloud Drive
این سرویس ذخیره سازی ابری خود اپل است. اسناد، رسانه‌ها و پوشه‌هایی که در iCloud Drive ذخیره می‌کنید در همه دستگاه‌های Apple شما به‌روز می‌مانند، بنابراین می‌توانید از iPhone، iPad، iPod touch، Mac، یا رایانه شخصی خود و در iCloud.com به آنها دسترسی داشته باشید. برای شروع، 5 گیگابایت فضای رایگان دریافت می کنید.

بهترین برنامه ها برای آیفون

اکنون آن را امتحان کنید: iCloud Drive

دراپ باکس
Dropbox به شما امکان می‌دهد فایل‌ها و پوشه‌ها را در فضای ابری ذخیره کنید و آنها را به اشتراک بگذارید، اسناد را اسکن کنید و با دیگران همکاری کنید، در حالی که همه چیز به طور ایمن در همه دستگاه‌های شما همگام‌سازی شده است – بنابراین می‌توانید در هر زمان و هر مکان به آن دسترسی داشته باشید. برای شروع، 2 گیگابایت فضای رایگان دریافت می کنید.

اکنون آن را امتحان کنید: Dropbox

درایو گوگل
گوگل درایو مشابه Dropbox است، فقط شما 15 گیگابایت برای شروع رایگان دریافت می کنید، و مستقیماً از کل مجموعه محصولات گوگل پشتیبانی می کند. به عنوان مثال، می‌توانید فایل‌های Google Photos یا Google Docs خود را ببینید و دیگران را به مشاهده، ویرایش یا نظر دادن دعوت کنید.

اکنون آن را امتحان کنید: Google Drive

اپ استور اپل – بامبل
قرار ملاقات و روابط
بامبل
این یک برنامه دوستیابی شبیه Tinder است. تنها با بامبل، زنان اولین حرکت را انجام می دهند تا همه کاربران بتوانند به شیوه ای محترمانه تر روابط برقرار کنند.

بهترین برنامه ها برای آیفون

اکنون آن را امتحان کنید: Bumble

OKCupid
OKCupid همه چیز در مورد پروفایل های غنی است، جایی که می توانید شخصیت و علایق خود را نشان دهید. شما می توانید به هزاران سوال در مورد خودتان یا فقط به چند سوال پاسخ دهید و الگوریتم آن به شما کمک می کند با افرادی که در علایق شما مشترک هستند ارتباط برقرار کنید.

اکنون آن را امتحان کنید: OKCupid

Tinder

Tinder یک برنامه دوستیابی واقعاً محبوب است. این کار به این صورت است: مطابقت. چت کنید. تاریخ. روی عکس/نمایه نمایه به راست می‌کشید تا شخصی را دوست داشته باشید، یا از ویژگی کشیدن انگشت به چپ برای عبور استفاده کنید. اگر کسی شما را دوست داشته باشد، این یک مسابقه است که می توانید با او چت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید