وبلاگ

آیا اپل واچ ارزش خرید را دارد؟

آیا اپل واچ ارزش خرید را دارد

آیا اپل واچ ارزش خرید را دارد؟

اگر آیفون دارید، اپل واچ ها افزودنی های فوق العاده ای هستند که به شما کمک می کنند با ویژگی ها و ابزارهای اضافی و ارتباط عالی بین این دو، بهترین استفاده را از گوشی خود ببرید. در این مقاله کاربرد ها و عملکردهای اپل واچ را بررسی می کنیم تا به این سوال که آیا اپل واچ ارزش خرید را دارد پاسخ بدهیم.

با این حال، اگر کاربر اندروید هستید، ارزش خرید اپل واچ را ندارد، زیرا اپل اجازه نمی دهد دستگاه های پوشیدنی خود به گوشی های هوشمندی که تولید نمی کند متصل شوند.

با اپل واچ چه کاری می توانید انجام دهید؟

اپل واچ‌ها ویژگی‌های زیادی از جمله ردیابی تمرین، نظارت بر سلامت، تماس و ارسال پیامک، مدیریت اعلان‌ها از تلفن، تنظیم آلارم، پخش موسیقی روی هدفون، بررسی نقشه‌ها، نظارت بر خواب، تماس با دستیار هوش مصنوعی Siri و موارد دیگر را ارائه می‌دهند.

به علاوه، به لطف فروشگاه برنامه watchOS، می‌توانید برنامه‌های شخص ثالث را دانلود کنید تا ویژگی‌ها و ابزارهای اضافی را دریافت کنید.

هر نسل جدید اپل واچ با ویژگی‌های جدیدتری نیز همراه است، بنابراین حتماً بررسی گوشی مورد علاقه خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آن چیزی که شما نیاز دارید را انجام می‌دهد.

آیا اپل واچ های دیگری وجود دارد؟

احتمالاً متوجه خواهید شد که اپل واچ اصلی، دستگاه های سری 1 و سری 2 همگی در این لیست وجود ندارند. به این دلیل که دیگر خرید آن دستگاه‌های جدید سخت است، بنابراین ما روی مدل‌های ساده‌تر در دسترس تمرکز کرده‌ایم.

هنوز هم می‌توانید اپل واچ اصلی و انواع دستگاه‌های قدیمی‌تر را از برخی مکان‌ها تهیه کنید، اما توصیه می‌کنیم یکی از دستگاه‌های بالا را انتخاب کنید، زیرا این دستگاه‌ها برای مدت طولانی‌تری با به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری پشتیبانی می‌شوند و عموماً پوشیدنی‌های پیشرفته‌تری هستند.

آیا اپل واچ ارزش خرید را دارد

آیا اپل واچ ارزش خرید را دارد

مقایسه قیمت اپل واچ

تا حد زیادی قیمت اپل واچ بر اساس قدمت محصول کار می کند. اگر اپل واچ 3 را می خواهید، می توانید آن را با پول بسیار کمتری نسبت به اپل واچ 6 پیدا کنید.

در زیر یک ویجت زنده دریافت کرده‌ایم که اگر می‌خواهید قیمت دقیق آن را در حال حاضر ببینید، آخرین معاملات مربوط به تمام نسخه‌های اپل واچ را به شما نشان می‌دهد. به خاطر داشته باشید که می‌توانید Apple Watch SE، Apple Watch 7، 6، 5، 4 یا 3 را به دلیل داشتن ویژگی‌های LTE به صورت قراردادی دریافت کنید، و نمی‌توانید این کار را برای دستگاه‌های قدیمی‌تر انجام دهید – اگرچه برخی از آنها به‌طور گسترده‌تر در دسترس هستند. نسبت به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید