وبلاگ

اپل واچ سری 8

اپل واچ سری 8

کاربرد های اپل واچ سری 8

در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون در مورد اپل واچ سری 8 می دانیم.
اپل واچ سری 7 ممکن است آن طراحی مجدد چشمگیری که بسیاری از مردم انتظارش را داشتند نبود، اما خبر خوب این است که اپل یک مجموعه اپل واچ جدید دیگر را برای عرضه در سال 2022 دارد. به اصطلاح اپل واچ سری 8 احتمالا معرفی خواهد شد. زمانی در سپتامبر 2022. با جمع آوری همه چیزهایی که تاکنون می دانیم، به زیر سر بزنید.

شایعات اپل واچ سری هشتم

اپل واچ سری 7 یک به روز رسانی متوسط ​​نسبت به سری 6 بود که نمایشگر بزرگتر با فاکتورهای فرم جدید 41 و 45 میلی متری را به ارمغان آورد. در حالی که شایعات حاکی از آن بود که اپل واچ سری 7 دارای طراحی لبه تخت جدید خواهد بود، اما در نهایت این امر محقق نشد.

این امکان وجود دارد که اپل به سادگی با مشکلات تولید مواجه شده باشد و مجبور شده باشد طراحی مجدد برنامه ریزی شده خود را به تاخیر بیاندازد (یا به طور کامل لغو کند). ممکن است اپل برنامه های خود را برای طراحی مجدد اپل واچ به اپل واچ سری 8 در سال 2022 تغییر دهد، اما متأسفانه، شایعات هنوز تصویری از آنچه در سال 2022 انتظار می رود ترسیم نکرده اند.

اما همانطور که همه ما می دانیم، یکی از بزرگترین نقاط فروش اپل واچ مجموعه ای از قابلیت های ردیابی سلامت آن است. در حالی که اپل واچ سری 7 هیچ پیشرفتی در این زمینه نداشته است، اپل واچ سری 8 می تواند آن را تغییر دهد.

بلومبرگ و مینگ چی کو هر دو گزارش داده اند که اپل در حال توسعه فناوری جدید حسگر دمای بدن برای اپل واچ است. این فناوری می تواند به محض اپل واچ سری 8 آغاز به کار کند و به کاربران اجازه می دهد تا دمای بدن خود را فقط با استفاده از ساعت خود بررسی کنند.

در همین حال، وال استریت ژورنال گزارش داده است که اپل در حال برنامه ریزی برای فناوری نظارت بر فشار خون، ردیابی پیشرفته خواب، فناوری قند خون و غیره است. اینکه آیا این ویژگی های بهداشتی به موقع برای اپل واچ سری 8 آماده هستند یا نه، باید دید.

دیگر پیشرفت‌هایی که می‌توانیم با اپل واچ سری 8 ببینیم شامل پردازنده سریع‌تر، بهبود عملکرد و دقت کلی و موارد دیگر است. ما انتظار داریم در ماه های آینده شایعات بیشتری منتشر شود.

اپل واچ سری 8

اپل واچ سری 8

سایر مدل های اپل واچ در سال 2022 مورد انتظار هستند

اما اپل واچ سری 8 تنها مدل جدید اپل واچ نیست که انتظار داریم اپل در سال 2022 معرفی کند. هر دو بلومبرگ و مینگ-چی کو گزارش داده اند که اپل نسخه به روز شده از ساعت هوشمند مقرون به صرفه تر اپل واچ SE را نیز عرضه خواهد کرد. به عنوان یک نسخه ناهموار کاملاً جدید برای ورزشکاران ورزش های شدید.

هنوز مشخص نیست که از اپل واچ جدید SE چه انتظاری باید داشت، اما به احتمال زیاد، با یک پردازنده جدید در داخل و شاید چند ویژگی جدید ردیابی سلامتی، به‌روزرسانی متوسطی باشد. برای زمینه، Apple Watch SE فعلی از تراشه S5 استفاده می‌کند که برای اولین بار در Apple Watch Series 5 استفاده شد. Apple Watch SE فعلی نیز فاقد برخی از ویژگی‌های جدید پوشیدنی، از جمله نمایشگر همیشه روشن، قابلیت‌های ECG، و سنسور اکسیژن خون

در همین حال، شایعاتی مبنی بر نسخه مقاوم جدید اپل واچ با هدف ورزشکاران به گوش می رسد. این اولین بار توسط بلومبرگ گزارش شد و توضیح داد که بدنه این ساعت دارای طراحی خشن با مقاومت در برابر ضربه و محافظ بیرونی است، شبیه به ساعت کاسیو G-Shock.

اخیراً، بلومبرگ و مینگ چی کو گزارش دادند که اپل در نظر دارد اپل واچ جدید مقاوم را در سال 2022 عرضه کند. مشخص نیست که آیا این ساعت در پاییز در کنار اپل واچ سری 8 عرضه خواهد شد یا اینکه در اواسط سال آینده عرضه خواهد شد. به جای آن به روز رسانی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید