وبلاگ

آموزش تغییر ایمیل اپل آیدی

اپل آیدی خود را تغییر دهید

اگر دیگر از آدرس ایمیل مرتبط با اپل آیدی خود استفاده نمی کنید ، می توانید آن را تغییر دهید. دسترسی به مخاطبین ، خریدها یا سایر اطلاعات حساب خود را از دست نخواهید داد.

چگونه می توان اپل آیدی خود را به آدرس ایمیل دیگری تغییر داد

به appleid.apple.com بروید و وارد سیستم شوید.
در بخش حساب ، ویرایش را انتخاب کنید.
Change Apple ID را انتخاب کنید.

آدرس ایمیلی را که می خواهید استفاده کنید وارد کنید.
ادامه را انتخاب کنید.
اگر اپل آیدی خود را به آدرس ایمیل شخص ثالث تغییر داده اید ، ایمیل خود را برای تأیید کد بررسی کنید ، سپس کد را وارد کنید. بیاموزید اگر ایمیل را دریافت نکردید چه کاری باید انجام دهید.
اگر از سرویس هایی مانند iCloud یا Messages برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و همکاران خود استفاده می کنید ، با Apple ID به روز شده به سیستم آن سرویس ها وارد شوید.

اگر نمی توانید اپل آیدی خود را تغییر دهید

اگر می خواهید اپل آیدی خود را به آدرس ایمیل icloud.com @ تغییر دهید که طی 30 روز گذشته ایجاد شده است ، از شما خواسته می شود بعداً دوباره امتحان کنید.

اگر پیامی دیدید که آدرس ایمیلی که می خواهید استفاده کنید در دسترس نیست یا قبلاً در حال استفاده است ، بررسی کنید که شما یا یکی از اعضای خانواده از آن آدرس ایمیل با شناسه Apple دیگر استفاده نمی کنید. اگر یکی از اعضای خانواده از آن آدرس ایمیل استفاده می کند ، آن را از حساب خود حذف کنید سپس سعی کنید از آن استفاده کنید.

در بعضی کشورها یا مناطق می توانید از شماره تلفن خود به عنوان اپل آیدی استفاده کنید. اما اگر Apple ID شما یک آدرس ایمیل باشد ، نمی توانید آن را به شماره تلفن تغییر دهید.

اگر اپل آیدی شما شماره تلفن است
می توانید اپل آیدی خود را به شماره تلفن همراه دیگری تغییر دهید.


 

اگر در رابطه با ساخت ، استفاده و یا مشکلات اپل آیدی هر گونه سوالی دارید با پشتیبانی وب سایت دیجیتال بکس در تماس باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید