وبلاگ

Time to Walk: یک تجربه پیاده روی صوتی الهام بخش به Apple Fitness+ می آید

Time to Walk

Time to Walk چیست ؟

کوپرتینو، کالیفرنیا – اپل امروز از Time to Walk، یک تجربه الهام بخش راه رفتن صوتی جدید در Apple Watch برای مشترکین Fitness+ رونمایی کرد، که برای تشویق کاربران به پیاده روی بیشتر و بهره مندی از مزایای یکی از سالم ترین فعالیت ها ایجاد شده است. هر قسمت اصلی Time to Walk از کاربران دعوت می‌کند تا در کنار افراد تأثیرگذار و جالب قدم بزنند و داستان‌ها، عکس‌ها و موسیقی متفکرانه و معنادار را به اشتراک بگذارند. با اپل واچ و ایرپاد یا سایر هدفون‌های بلوتوث می‌توانید در هر زمان و هر مکان از Time to Walk لذت ببرید.

“پیاده روی محبوب ترین فعالیت بدنی در جهان است و یکی از سالم ترین کارهایی است که می توانیم برای بدن خود انجام دهیم. جی بلانیک، مدیر ارشد فناوری‌های تناسب اندام اپل می‌گوید: «پیاده‌روی اغلب می‌تواند بیشتر از ورزش باشد: می‌تواند به پاکسازی ذهن، حل یک مشکل یا استقبال از دیدگاه جدید کمک کند.» «حتی در طول این دوره چالش‌برانگیز، یکی از فعالیت‌هایی که برای بسیاری در دسترس بوده پیاده‌روی است. با Time to Walk، ما محتوای اصلی هفتگی را به Apple Watch در Fitness+ می‌آوریم که شامل تعدادی از متنوع‌ترین، جذاب‌ترین و مشهورترین مهمان‌ها می‌شود که الهام‌بخش‌ترین و سرگرمی‌هایی را ارائه می‌کنند تا به کاربرانمان کمک کنند تا با قدرت پیاده‌روی حرکت کنند.

هر قسمت Time to Walk بر اساس لحظات شخصی و زندگی مهمان شکل می گیرد و شامل درس های آموخته شده، خاطرات معنادار، افکار در مورد هدف و قدردانی، لحظات فروتنی و سایر موضوعات فکر برانگیز است که هنگام راه رفتن در خارج یا در مکان هایی ضبط شده است. برای آنها معنادار است. این روایت از طریق عکس‌هایی که در اپل واچ ظاهر می‌شود، زنده می‌شود، که کاملاً زمان‌بندی شده‌اند تا لحظه‌ای را که مهمان به اشتراک می‌گذارد، تقویت کند. پس از داستان‌های مهمان، تجربه با معرفی یک لیست پخش کوتاه از آهنگ‌هایی که به آن‌ها انگیزه و الهام بخشیده است، ادامه می‌یابد، بنابراین شنونده می‌تواند به پیاده‌روی خود به سمت موسیقی متنی که ارتباط نزدیکی با هر مهمان دارد ادامه دهد.

Time to Walk

Time to Walk

Time to Walk امروز با چهار قسمت از مهمانان زیر آغاز می شود:

دالی پارتون ستاره موسیقی کانتری برنده 9 جایزه گرمی شده است و همچنین یک بازیگر مشهور، تاجر و انسان دوست است. دالی در مورد شغل، خانواده و بزرگ شدن خود در روستایی تنسی فکر می کند. پارتون می‌گوید: «از زمانی که دختر کوچکی بودم در کوه‌های اسموکی عاشق پیاده‌روی بودم. “من فکر می کنم خیلی مهم است که بتوانیم در این مدت بیرون برویم و راه برویم. وقتی راه می روم تمام تلاشم را می کنم. و در حالی که بسیاری از ما در این مدت احساس محدودیت می کنیم، امیدوارم که مردم با من قدم بزنند و همه ما بتوانیم کمی آزادی بیشتری داشته باشیم و با هم قدم بزنیم.”

دریموند گرین، بازیکن NBA، سه قهرمانی بسکتبال را با گلدن استیت وریرز به دست آورد که به تغییر نحوه بازی کمک کرد. او به فضیلت های شکست فکر می کند و انتقادات را تنظیم می کند. گرین می گوید: «هیچ چیز بهتر از پیاده روی در طبیعت، گم شدن در افکارم و تنفس عمیق هوای تازه نیست. “تمام استرس های روز خود را بردارید و بگذارید با باد از بین بروند. امیدوارم به اشتراک گذاشتن داستان‌هایم با کسانی که با من به پیاده‌روی می‌روند، همان انگیزه‌ای را به آنها بدهد تا رویاهایشان را دنبال کنند که من در تعقیب رویاهایم داشتم.»

موزیسین شاون مندز در 15 سالگی در رسانه های اجتماعی در فضای مجازی منتشر شد، اولین آلبوم پلاتینیوم خود را در 19 سالگی منتشر کرد و تورهای جهان را به انجام رساند. او به اشتراک می‌گذارد که چگونه سرعت آهسته‌تر از نظر شخصی و خلاقانه به او کمک کرده است. مندز می گوید: «پیاده روی راهی عالی برای پاکسازی ذهن شماست. «این ساده‌ترین کاری است که می‌توانید برای آرام کردن جسم و روح، تأمل و کاهش سرعت انجام دهید. امیدوارم مردم همان حس آرامشی را که من هنگام راه رفتن احساس می‌کنم داشته باشند و بتوانند آن را به تجربیات خود بیاورند.»

اوزو آدوبا، برنده جایزه امی، در سریال «نارنجی سیاه جدید است» ستاره شد، اما تنها پس از رد شدن های زیاد. او در مورد روابط مادام العمر و حفظ ایمان صحبت می کند. آدوبا می‌گوید: «من عاشق پیاده‌روی به تنهایی یا با سگم هستم. این زمانی است که با خودم ارتباط برقرار کنم و صحبت هایی داشته باشم که اغلب در طول روز نادیده گرفته می شوند و آرامش خاطر را به ارمغان می آورند. تجربه پیاده‌روی و گفتن داستان‌هایم آن احساس آشنا را به من داد که راه رفتن به ارمغان می‌آورد، پاسخ دادن به سؤالاتی که باید پاسخ داده شود، و پرداختن به موضوعاتی که باید به آنها پرداخت. من بسیار هیجان زده هستم که آن را با کسانی که برای قدم زدن با من وقت می گذارند به اشتراک بگذارم.

اپیزودهای جدید هر دوشنبه تا پایان آوریل در برنامه Workout در اپل واچ از مهمان دیگری ظاهر می شود. کاربران می‌توانند قسمت‌های قبلی Time to Walk را در زمانی که برایشان راحت‌تر است، مرور کنند و از آن لذت ببرند.

قسمت‌های Time to Walk با اشتراک Fitness+ به‌طور خودکار در Apple Watch دانلود می‌شوند و کاربران می‌توانند یک قسمت را مستقیماً از برنامه Workout شروع کنند. هنگامی که یک قسمت Time to Walk در اپل واچ انتخاب شد، تمرین پیاده روی به طور خودکار شروع می شود و کاربران می توانند در حین گوش دادن با AirPods یا هدفون های بلوتوث جفت شده، با هر سرعتی که مناسب است حرکت کنند. قسمت های جدید از 25 تا 40 دقیقه به طور خودکار در برنامه Workout در اپل واچ ظاهر می شوند و کاربران همچنین می توانند قسمت ها را در تب Fitness+ در برنامه Fitness در iPhone مرور کنند. برای مشتریان اپل واچ که از ویلچر استفاده می کنند، Time to Walk تبدیل به Time to Push می شود و به طور خودکار یک تمرین با سرعت پیاده روی ویلچر در فضای باز را شروع می کند.

دیدگاهتان را بنویسید