وبلاگ

نحوه خاموش کردن حالت شب در دوربین آیفون و خاموش نگه داشتن آن

حالت شب در دوربین آیفون

بررسی نحوه خاموش کردن حالت شب در دوربین آیفون

اپل هنگام عرضه سری آیفون 11 در سال 2019 حالت شب را معرفی کرد. این ویژگی زمانی که مدل آیفون سازگار شما شرایط نور کم را حس می کند و همه چیز را مطابق با آن تنظیم می کند، به طور خودکار فعال می شود تا نتایج بهتری به شما ارائه دهد. در این مقاله به بررسی نحوه خاموش کردن حالت شب در دوربین آیفون و خاموش نگه داشتن آن می پردازیم.

این امکان وجود دارد که حالت شب را برای یک عکس جداگانه خاموش کنید، اما قبل از iOS 15، هنگامی که برای گرفتن عکس بعدی می‌رفتید، حالت شب به حالت خودکار باز می‌گشت.

با iOS 15، اپل امکان خاموش کردن حالت شب در دوربین آیفون و حفظ تنظیمات برای اطمینان از خاموش ماندن آن را ارائه می دهد.

حالت شب در دوربین آیفون

نحوه حفظ تنظیمات حالت شب در آیفون

برای خاموش کردن حالت شب برای یک عکس جداگانه، فقط باید روی نماد حالت شب در بالای صفحه خود ضربه بزنید. زمانی که در برنامه دوربین هستید و نوار لغزنده حالت شب را در زیر منظره یاب تا انتها به سمت چپ حرکت دهید. سپس برای آن تصویر غیرفعال می شود.
دفعه بعد که برنامه دوربین را باز می کنید، حالت شب به طور خودکار به حالت خودکار بازنشانی می شود. به طور مشابه، اگر نوار لغزنده را تا انتها به سمت راست حرکت دهید، حالت شب برای آن عکس روی Max تنظیم می‌شود .پس از آن برای عکس بعدی در نور کم به حالت خودکار باز می‌گردد.

اگر می‌خواهید حالت شب را خاموش کنید و آن را خاموش نگه دارید – یا آن را روی Max تنظیم کنید و برای عکس‌های بعدی در آنجا نگه دارید – بنابراین نیازی به خاموش کردن آن یا استفاده از نوار لغزنده برای هر عکس ندارید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • برنامه تنظیمات را در آیفون خود باز کنید
  • به «دوربین» پایین بروید
  • روی “حفظ تنظیمات” ضربه بزنید
  • حالت شب را روشن کنید
    تنظیماتی که قبلاً حالت شب را به آن تغییر داده اید، برای تصاویر بعدی در نور کم که می خواهید با آیفون خود بگیرید، به خاطر سپرده می شوند.

به یاد داشته باشید که این تنظیم فقط در iOS 15 در دسترس است. بنابراین باید دستگاه خود را به روز کرده باشید و به آیفونی نیاز دارید که حالت شب را به عنوان یک ویژگی داشته باشد که آیفون 11 یا جدیدتر است.

دیدگاهتان را بنویسید