وبلاگ

اپل با معرفی اشتراک‌گذاری ایمن و بینش‌های جدید، سلامت شخصی را ارتقا می‌دهد

سلامت شخصی

ارتقای سلامت شخصی با اپل

با iOS 15، کاربران آیفون و اپل واچ اکنون این امکان را دارند که داده های سلامت شخصی را با عزیزان یا یک شبکه مراقبت به اشتراک بگذارند، Trends را مشاهده کنند و ثبات قدم زدن خود را اندازه گیری کنند.

ویژگی‌های جدید اشتراک‌گذاری، پایداری راه رفتن و روندهای اپل در اپلیکیشن Health که هر کدام در آیفون 12 پرو جداگانه نمایش داده می‌شوند.
iOS 15 اشتراک گذاری ایمن و بینش های جدیدی را برای کاربران در برنامه Health به ارمغان می آورد.

CUPERTINO، CALIFORNIA اپل امروز پیش‌نمایش بینش‌های پیشرفته سلامت و سلامت مصرف‌کننده را برای کاربران و همچنین ابزارهای جدیدی برای حمایت از عزیزان ارائه کرد. iOS 15 با تکیه بر ویژگی‌های سلامت نوآورانه فعلی آیفون و اپل واچ، به کاربران این امکان را می‌دهد که به‌طور ایمن داده‌های خود را با افراد مهم زندگی‌شان، مانند یکی از اعضای خانواده یا پزشک، به اشتراک بگذارند و اطلاعاتی در مورد روند سلامتی عزیزانشان دریافت کنند. علاوه بر این، ابزارهای جدید در iOS 15 می توانند برای شناسایی، اندازه گیری و درک تغییرات در داده های سلامتی افراد استفاده شوند.

«سال گذشته بر اهمیت سلامت تأکید کرد و ما به کاربران خود این امکان را می‌دهیم تا نقش فعال‌تری در رفاه خود داشته باشند. جف ویلیامز، مدیر عامل اپل گفت: ما ویژگی‌های قدرتمندی را اضافه کرده‌ایم که جامع‌ترین مجموعه‌ای از بینش را برای درک بهتر روند سلامتی آنها در طول زمان به کاربران می‌دهد. بسیاری از مردم در سراسر جهان از شخصی مراقبت می کنند و ما می خواهیم راهی امن و خصوصی برای کاربران فراهم کنیم تا در سفر سلامتی خود شریکی قابل اعتماد داشته باشند. ما هیجان زده هستیم که این ابزارهای نوآورانه را مستقیماً به دست کاربران بیاوریم.”

سلامت شخصی

سلامت شخصی

سلامت شخصی

به اشتراک گذاری سلامت

با iOS 15، کاربران می‌توانند انتخاب کنند که به صورت ایمن اطلاعات سلامت و تندرستی افراد مورد علاقه خود را مشاهده کنند، و به آنها امکان می‌دهد مکالمات معنی‌داری داشته باشند و پشتیبانی – حتی از راه دور – در طول زمان به دنبال هشدارها و تغییرات مهم باشند.

در برنامه Health، یک برگه اشتراک‌گذاری جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا داده‌های خود را به‌طور خصوصی با یک شریک یا مراقب قابل اعتماد به اشتراک بگذارند. کاربران کنترل کاملی بر روی داده‌هایی که به اشتراک می‌گذارند و با چه کسی، دارند، والدین سالخورده‌ای هستند که فعالیت یا داده‌های سلامت قلب خود را با یکی از اعضای خانواده به اشتراک می‌گذارند، شریکی که تصمیم می‌گیرد بینش‌های پنجره باروری خود را به اشتراک بگذارد، یا فرد مبتلا به بیماری پارکینسون. که می خواهد داده های حرکتی خود را با یک فیزیوتراپیست به اشتراک بگذارد. برای شخصی که این اطلاعات را دریافت می کند، داده های به اشتراک گذاشته شده با بینش های مهم و روندهای برجسته ارائه می شود.

به اشتراک گذاری روندها
هشدار اعلان به اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در پیام ها
به اشتراک گذاری سوابق سلامت

روند خواب و اکسیژن خون به اشتراک گذاشته شده با یکی از اعضای خانواده با استفاده از برگه اشتراک گذاری جدید اپل در برنامه Health در iPhone 12 Pro نمایش داده می شود.

کاربران می توانند برای مکالمات و پشتیبانی معنادارتر، حتی از راه دور، داده های سلامت و تندرستی خود را با عزیزان یا مراقبان خود به اشتراک بگذارند.
یکی از اعضای خانواده اعلانی دریافت می کند که در آن اطلاعات سلامت قلب مادرشان را که در آیفون 12 پرو نمایش داده می شود، هشدار می دهد.
هشدارها و تغییرات مهم را در طول زمان برای عزیزانی که انتخاب می کنند داده های خود را به اشتراک بگذارند، دنبال کنید.
نموداری که اطلاعات مربوط به سلامت قلب به اشتراک گذاشته شده از طریق پیام‌ها را در iPhone 12 Pro نشان می‌دهد.

اگر کاربر روند یا تغییر قابل توجهی در داده‌های سلامتی یکی از عزیزانش مشاهده کرد، می‌تواند برای شروع مکالمه به سادگی روی پیام‌ها ضربه بزند.
خلاصه ای از داده های سلامتی که کاربر انتخاب کرده است تا با پزشک خود به اشتراک بگذارد، در برنامه Health در iPhone 12 Pro نمایش داده می شود.
کاربران در ایالات متحده می‌توانند انواع خاصی از داده‌های سلامت را با پزشک خود در مکان‌های شرکت‌کننده برای مکالمات آگاهانه‌تر به اشتراک بگذارند.

داشتن مکالمات معنادار با پزشک در مورد فعالیت های روزمره در طول ویزیت، بخش کلیدی مدیریت سلامت است، اما به خاطر سپردن جزئیات می تواند دشوار باشد. با اجازه کاربر، برنامه Health می‌تواند اطلاعات ارزشمند را ردیابی کند و به پر کردن شکاف تجربه‌های یک فرد بین قرار ملاقات‌های کلینیک کمک کند. اکنون، کاربران در ایالات متحده می‌توانند انواع خاصی از داده‌های سلامتی – مانند ضربان قلب، زمین خوردن، ساعت‌ها خواب یا دقیقه‌های ورزش – را برای مکالمات آگاهانه‌تر با پزشک خود به اشتراک بگذارند. در سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی شرکت‌کننده، یک پزشک می‌تواند داده‌های برنامه Apple Health را که کاربر انتخاب می‌کند مستقیماً در سیستم پرونده الکترونیک سلامت به اشتراک بگذارد، بررسی کند.

روندها

برنامه Health تجزیه و تحلیل روند را برای 20 نوع داده اضافه می کند – از ضربان قلب در حالت استراحت گرفته تا خواب تا تناسب اندام قلبی – بنابراین کاربران می توانند به راحتی مشاهده کنند که یک معیار مشخص چگونه پیشرفت می کند. بخش مهمی از حفظ تندرستی شخصی، ردیابی تغییرات در سلامتی است که می تواند ظریف باشد و به راحتی از دست داده شود. برای کاربرانی که به دنبال مراقبت از داده‌های خود در طول زمان هستند، Trends روشی جدید برای برجسته کردن هوشمندانه و فعالانه تغییرات مهم است و اطلاعات را به‌گونه‌ای که به راحتی قابل درک است نشان می‌دهد.

کاربران همچنین می توانند اهدافی مانند افزایش مسافت دویدن یا دقیقه های آگاهانه را دنبال کنند. برای کسانی که به دنبال نظارت بر بینش در زمینه هایی مانند تحویل انسولین هستند، تجزیه و تحلیل روند برای داده های دستگاه های شخص ثالث متصل به برنامه Health اعمال می شود.
با اعلان‌های اختیاری، Trends می‌تواند تغییرات طولانی‌مدت در سلامت را برجسته کند، بنابراین کاربر می‌تواند پیشرفت به سمت یک هدف را جشن بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید