وبلاگ

معرفی apple card

سادگی اپل در کارت اعتباری

با اپل کارت ، ما کارت اعتباری را کاملاً دوباره اختراع کردیم. اطلاعات شما در آیفون شما زندگی می کند ، به زیبایی تنظیم شده و قابل درک است. ما هزینه ها و ابزارهایی را برای حذف سود کمتر حذف کردیم. 1 فناوری پیشرفته مانند Face ID ، Touch ID و Apple Pay سطح جدیدی از حریم خصوصی و امنیت را به شما می دهد

و با هر خرید روزانه پول نقد دریافت می کنید. که همگی به زندگی مالی سالم اضافه می کنند. اپل کارت همه چیزهایی است که کارت اعتباری باید داشته باشد.

 

 

* اقساط ماهانه Apple Card برای برخی از محصولات اپل در دسترس است و منوط به تأیید اعتبار و سقف اعتبار است. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات واجد شرایط به https://support.apple.com/kb/HT211204 مراجعه کنید. فعال سازی آیفون در خریدهای iPhone که در Apple Store با یکی از این شرکت های حمل کننده ملی انجام شده است ، مورد نیاز است: AT&T ، Sprint ، Verizon یا T-Mobile. APR متغیر برای Apple Card غیر از اقساط ماهانه Apple Card از 10.99 to تا 21.99٪ براساس اعتبار است. نرخ ها از 1 آوریل 2020. مالیات و حمل و نقل در اقساط ماهانه Apple Card لحاظ نمی شوند و منوط به خرید استاندارد APR شما هستند. برای اطلاعات بیشتر به قرارداد مشتری کارت اپل مراجعه کنید.
** منوط به تأیید اعتبار.
offers پیشنهادات بازرگان ممکن است در هر زمان تغییر کند.
نایک: 3٪ پول نقد روزانه در فروشگاه های مارک نایک در خارج از ایالات متحده موجود نیست.

Uber: Apple Pay به زودی به سرویس های Uber مانند Scheduled Rides می آید.

نان Panera: 3٪ پول نقد روزانه در مکان های Panera خارج از ایالات متحده موجود نیست و خریدهای آنلاین کارت هدیه و سفارشات انجام شده در برنامه های شخص ثالث را شامل نمی شود.

Walgreens: 3٪ Cash Daily در Sprint Express و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی مستقل ، از جمله Walgreens Optical و Walgreens Hearing یا سفارشات انجام شده در برنامه های تحویل شخص ثالث ، در دسترس نیست.

T-Mobile: 3٪ پول نقد روزانه برای خرید با استفاده از Apple Card با Apple Pay در فروشگاه های T ‑ Mobile ایالات متحده و پرداخت قبض و AutoPay در t‑mobile.com و در برنامه تلفن همراه T is در دسترس است.

فروشندگان مجاز T ‑ Mobile 3٪ پول نقد روزانه را ندارند و می توانید آنها را در t‑mobile.com/store-locator پیدا کنید. پرداخت حساب Sprint و خریدهای انجام شده از طریق هرگونه پرداخت سریع Sprint ، از جمله خریدهای فروشگاه های T ‑ Mobile ایالات متحده ، قابل پرداخت 3٪ نقدی روزانه نیستند.

Exxon Mobil: 3٪ Cash Daily در ایالات متحده در هنگام استفاده از Apple Card با Apple Pay (در صورت وجود) در پمپ های با مارک Exxon یا Mobil و فروشگاه های راحتی متصل در دسترس است. برای پرداخت در پمپ با Apple Pay ، یا از برنامه تلفن همراه Exxon Mobil Rewards + یا پرداخت بدون تماس استفاده کنید.

خرید در بازرگانان شخص ثالث ، از جمله کارواش های مستقل ، واقع در محلی با مارک اکسون یا موبیل یا فروشگاه رفاهی متصل را شامل نمی شود.

 

متغیر APR ها از 10.99 to تا 21.99 on براساس اعتبار است. نرخ ها از 1 آوریل 2020.
تأخیر تأخیر یا پرداختهای غیرمترقبه باعث جمع شدن سود اضافی به سمت مانده شما می شود.
برآورد بهره براساس مانده حساب ارسال شده شما در زمان برآورد است و شامل معاملات معلق یا خریدهای دیگری نیست که ممکن است قبل از پایان دوره صورتحساب انجام دهید.

کارت Apple Cash الزامی است. کارت Apple Cash توسط Green Dot Bank ، عضو FDIC صادر می شود. برای اطلاعات بیشتر به apple.com/apple-pay مراجعه کنید. اگر حساب Apple Cash ندارید ، Daily Cash می تواند توسط شما به عنوان اعتبار موجودی صورت حساب شما اعمال شود. نقدی روزانه مشمول استثنا می شود و جزئیات بیشتر در این مورد اعمال می شود برای اطلاعات بیشتر به قرارداد مشتری کارت اپل مراجعه کنید.
اقساط ماهانه Apple Card برای برخی از محصولات اپل در دسترس است و منوط به تأیید اعتبار و محدودیت اعتباری است. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات واجد شرایط به https://support.apple.com/kb/HT211204 مراجعه کنید. فعال سازی آیفون در خریدهای iPhone که در Apple Store با یکی از این شرکت های حمل کننده ملی انجام شده است ، مورد نیاز است: AT&T ، Sprint ، Verizon یا T-Mobile. APR متغیر برای Apple Card غیر از اقساط ماهانه Apple Card از 10.99 to تا 21.99٪ براساس اعتبار است.

نرخ ها از 1 آوریل 2020. مالیات و حمل و نقل در اقساط ماهانه Apple Card لحاظ نمی شوند و منوط به خرید استاندارد APR شما هستند. برای اطلاعات بیشتر به قرارداد مشتری کارت اپل مراجعه کنید.
مقادیر تجارت بر اساس شرایط ، سال و پیکربندی دستگاه واجد شرایط تجارت شما متفاوت خواهد بود. همه دستگاه ها واجد شرایط اعتبار نیستند. شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید تا واجد شرایط تجارت اعتباری یا کارت هدیه اپل باشید. ارزش تجارت ممکن است برای واجد شرایط بودن خرید دستگاه جدید اعمال شود یا به کارت هدیه اپل اضافه شود. ارزش واقعی اعطا شده براساس دریافت یک دستگاه واجد شرایط است که با توصیفی که هنگام تخمین زده شده مطابقت دارد.

مالیات فروش ممکن است از ارزش کامل خرید دستگاه جدید محاسبه شود. تجارت در فروشگاه مستلزم ارائه شناسه عکس معتبر است (ممکن است قانون محلی ذخیره این اطلاعات را داشته باشد). این پیشنهاد ممکن است در همه فروشگاه ها موجود نباشد و ممکن است در فروشگاه و تجارت آنلاین متفاوت باشد. برخی از فروشگاه ها ممکن است نیازهای اضافی داشته باشند. اپل یا شرکای تجاری آن حق هرگونه معامله تجاری را به هر دلیلی رد یا محدود می کنند. جزئیات بیشتر از شریک تجاری اپل برای تجارت و بازیافت دستگاه های واجد شرایط در دسترس است. محدودیت ها و محدودیت ها ممکن است اعمال شود.
برخی از تراکنش ها ممکن است در Maps نمایش داده نشوند.
برای دسترسی و استفاده از تمام ویژگی های Apple Card ، باید Apple Card را در iPhone یا iPad با iOS یا iPadOS 13.2 یا بالاتر به Wallet اضافه کنید. با رفتن به تنظیمات> عمومی> به روزرسانی نرم افزار ، به آخرین نسخه iOS یا iPadOS به روز شوید. روی بارگیری و نصب ضربه بزنید.
نرم افزار قابل تغییر است.
درباره نحوه ارزیابی برنامه های اپل کارت در support.apple.com/kb/HT209218 اطلاعات بیشتری کسب کنید.
برای متقاضیان واجد شرایط در ایالات متحده موجود است.
اپل کارت توسط Goldman Sachs Bank USA ، شعبه Salt Lake City صادر شده است.

 

 

 

نحوه ارزیابی برنامه Apple Card شما

درباره معیارهای کلیدی مورد استفاده برای تعیین تأیید یا رد درخواست اپل کارت خود بیاموزید.

Goldman Sachs1 هنگام بررسی برنامه Apple Card از نمره اعتباری ، گزارش اعتباری و درآمدی که در برنامه خود گزارش می دهید استفاده می کند. این مقاله تعدادی از عواملی را که گلدمن ساکس ، به طور ترکیبی برای تصمیم گیری در مورد اعتبار استفاده می کند ، برجسته می کند ، اما شامل تمام جزئیات ، عوامل ، امتیازات یا سایر اطلاعات استفاده شده برای تصمیم گیری در این زمینه نیست.

اگر برنامه شما رد شد ، بیاموزید برای آزمایش و بهبود برنامه بعدی خود چه کاری می توانید انجام دهید.

اگر در مورد درخواست اپل کارت سوالی دارید می توانید با پشتیبانی اپل تماس بگیرید.

 

شرایط لازم برای دریافت Apple Card

برای دریافت Apple Card ، باید این شرایط را داشته باشید:

بسته به محل زندگی خود ، 18 سال یا بیشتر داشته باشید.
یک شهروند ایالات متحده یا یک شهروند قانونی ایالات متحده باشید که دارای آدرس مسکونی ایالات متحده باشد که P.O نیست. جعبه همچنین می توانید از آدرس نظامی استفاده کنید.
یک آیفون سازگار با آخرین نسخه iOS داشته باشید .2
با Apple ID خود از احراز هویت دو عاملی استفاده کنید.
با Apple ID خود وارد iCloud شوید.
اگر در گزارش اعتباری خود مسدود شده اید ، باید قبل از اقدام برای اپل کارت ، موقتاً فریز را بردارید. بیاموزید چگونه با TransUnion مسدود کردن اعتبار خود را کاهش دهید.
شاید لازم باشد هویت خود را با مجوز رانندگی یا شناسه عکس صادر شده توسط دولت تأیید کنید.

 

شرایطی که ممکن است باعث شود برنامه شما رد شود

هنگام ارزیابی توانایی بازپرداخت بدهی ، Goldman Sachs1 قبل از تصمیم گیری درباره برنامه Apple Card شما ، شرایط مختلفی را بررسی می کند.

اگر هر یک از شرایط زیر اعمال شود ، ممکن است Goldman Sachs نتواند برنامه Apple Card شما را تأیید کند.

اگر از تعهدات بدهی عقب هستید 3 یا قبلاً عقب مانده اید

شما در حال حاضر سررسید شده اید یا اخیراً به دلیل تعهد بدهی به سررسیدید.
حساب چک شما توسط یک بانک بسته شد (به عنوان مثال ، به دلیل هزینه های مکرر بیش از موجودی حساب موجود).
شما دو یا چند تعهد بدهی غیرپزشکی دارید 3 که اخیراً سررسید نشده اند.
اگر سوابق عمومی منفی دارید

برای دارایی های شما (مثلاً به دلیل عدم پرداخت به موقع مالیات کافی) ضمانت مالیاتی در نظر گرفته شده است.
علیه شما حکمی صادر شد (مثلاً در نتیجه دادخواهی).
شما اخیراً ورشکستگی کرده اید.
دارایی شما اخیراً تصرف شده است.
اگر به شدت بدهی دارید یا درآمد شما برای پرداخت بدهی ناکافی است

پس از پرداخت تعهدات بدهی موجود ، درآمد قابل استفاده کافی ندارید.
تعهدات بدهی شما درصد بالایی از درآمد ماهانه شما را نشان می دهد (به عنوان مثال ، تعهدات بدهی بدون ضمانت ، مانند وام هایی که با وثیقه پشتیبانی نمی شوند ، 50٪ یا بیشتر از کل درآمد شما هستند).
شما در سه ماه گذشته از تمام خطوط کارت اعتباری خود به طور کامل استفاده کرده اید و اخیراً مقدار قابل توجهی از حساب های اعتباری جدید را باز کرده اید.
اگر مرتباً برای کارتهای اعتباری یا وام درخواست می کنید

تعداد زیادی برنامه اخیر برای اعتبار دارید.
اگر نمره اعتباری شما پایین است

Goldman Sachs از TransUnion و سایر دفاتر اعتباری برای ارزیابی برنامه Apple Card شما استفاده می کند. اگر نمره اعتباری شما پایین است (به عنوان مثال اگر نمره FICO9 شما از 600 کمتر باشد) ، 4 Goldman Sachs نمی تواند برنامه Apple Card شما را تأیید کند.

 

چرا از امتیاز اعتباری شما استفاده می شود

امتیازات اعتبار می تواند نحوه استفاده و پرداخت بدهی را نشان دهد.

نحوه تعیین امتیازات اعتباری
از اطلاعات موجود در گزارش اعتباری شما برای تعیین امتیازات اعتباری شما استفاده می شود که ممکن است شامل موارد زیر باشد:

سابقه پرداخت بدهی شما
س Hardالات سخت 5 در مورد امتیاز اعتبار شما از برنامه های اعتباری جدید
میزان بدهی شما در حال حاضر در حسابهای اعتباری خود
سن حسابهای اعتباری شما
مبلغ و نوع حساب های وامی که باز کرده اید
درصد اعتبار موجودی که استفاده کرده اید
اگر و چه موقع سلب مالکیت کرده اید ، ورشکستگی اعلام کرده اید یا بدهی به مجموعه ها ارسال کرده اید
معمولاً وقتی به منابع مختلف نگاه می کنید ، نمره های مختلف اعتباری مشاهده می کنید. Credit Karma و سایر سرویس ها ممکن است امتیازهای مختلف اعتباری مانند TransUnion VantageScore را نشان دهند که با نمره TransUnion FICO که برای برنامه Apple Card شما استفاده می شود متفاوت است. گزارش اعتبار شما و زمان به روزرسانی نمره اعتباری شما می تواند روی نمره اعتباری شما تأثیر بگذارد.

طبق قانون ، در صورت مشاهده خطا ، می توانید یک نسخه رایگان سالانه از گزارش اعتباری خود دریافت کرده و با TransUnion اختلاف ایجاد کنید.

 

اگر درخواست شما با اعتبار کافی تأیید شود یا رد شود ، می توانید انجام دهید

اگر برنامه شما رد شود ، پیامی با توضیح به آدرس ایمیل اصلی مرتبط با شناسه اپل که برای درخواست کارت اپل استفاده می کردید ، ارسال می شود. پیام ممکن است امتیاز اعتبار شما را نشان دهد. اگر اطلاعات ارائه شده توسط یک دفتر اعتبار منجر به رد درخواست شما شده است ، می توانید با استفاده از دستورالعمل های موجود در ایمیلی که دریافت می کنید ، کپی رایگان گزارش اعتبار خود را از آن دفتر اعتباری درخواست کنید.

اگر در گزارش اعتباری خود مسدود شده اید ، باید قبل از اقدام برای اپل کارت ، موقتاً فریز را بردارید.

 

اگر درخواست شما رد شد زیرا اطلاعات شناسایی شما تأیید نشد

مطمئن شوید که نام ، آدرس و سایر اطلاعات ارائه شده در برنامه اپل کارت شما صحیح است. اگر اطلاعات نادرستی پیدا کردید ، اطلاعات را در صورت لزوم دوباره وارد کنید.

اگر از شما خواسته شد با شناسه تأیید کنید ، این مراحل را دنبال کنید:

اطمینان حاصل کنید که چیزی بین دوربین دستگاه و شناسه شما وجود ندارد که بتواند هر بخشی از آن را پنهان کند.
بررسی کنید که تاریخ تولد ، نام خانوادگی و آدرس موجود در شناسه با اطلاعاتی که برای برنامه Apple Card خود وارد کرده اید مطابقت داشته باشد. *
اطمینان حاصل کنید که شناسه منقضی نشده است.
پس از اتمام این مراحل ، دوباره درخواست خود را ارسال کنید. اگر برنامه شما به همین دلیل دوباره رد شد ، با پشتیبانی Apple تماس بگیرید.

اگر رد شوید یا پیشنهاد خود را نپذیرید ، نمره اعتباری شما تأثیر نمی گذارد. اگر برنامه شما تأیید شود و پیشنهاد خود را بپذیرید ، نمره اعتباری شما تأثیر می گذارد.

می توانید مجدداً برای اپل کارت اقدام کنید ، اما ممکن است همان تصمیم را دریافت کنید.

اگر می خواهید هنگام درخواست مجدد تصمیم متفاوتی در مورد برنامه خود دریافت کنید ، باید گزارش اعتبار خود را بررسی کنید تا ببینید آیا شرایطی دارید که ممکن است منجر به رد درخواست شود یا خیر و سپس این اشتباهات رایج در گزارش اعتبار خود را بررسی کنید.

* اگر اطلاعات موجود در شناسه شما با اطلاعاتی که برای برنامه Apple Card خود وارد کرده اید مطابقت ندارد ، سعی کنید پس از به روزرسانی شناسه ، دوباره درخواست دهید.

 

 

چگونه سقف اعتبار اولیه شما تعیین می شود

برای تعیین سقف اعتبار اولیه شما ، گلدمن ساکس از درآمد و حداقل مبالغ پرداختی مرتبط با بدهی موجود شما برای ارزیابی توانایی پرداخت شما استفاده می کند.

علاوه بر این ، گلدمن ساکس از بسیاری از فاکتورهایی استفاده می کند که برای تأیید یا رد درخواست شما ارزیابی می شود ، از جمله نمره اعتبار شما و میزان اعتباری که در خطوط اعتباری موجود خود استفاده می کنید.

Goldman Sachs برای اطلاع از هرگونه درخواست افزایش اعتبار در Apple Card به سابقه اعتباری شما با Apple Card نیاز دارد و این ممکن است شش ماه یا بیشتر طول بکشد.

 

چرا برنامه شما معلق است یا در حال بررسی است

گلدمن ساکس ممکن است به زمان بیشتری برای بررسی برخی از برنامه ها یا درخواست اطلاعات بیشتر برای تأیید هویت شما نیاز داشته باشد. بعد از درخواست ، پیامی در برنامه Wallet به شما نشان داده می شود که نشان می دهد برنامه شما در حال بررسی است. به روزرسانی های مربوط به برنامه Apple Card شما به آدرس ایمیل اصلی مرتبط با Apple ID شما ارسال می شود.

 

←  لینک صفحه رسمی معرفی اپل کارت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید