وبلاگ

انواع گیفت کارت اپل و کاربر آنها

انواع کیفت کارت اپل

انواع گیفت کارت و کاربر آنها

برای اطلاع از نحوه بازخرید کارت هدیه اپل خود و آنچه می توانید با آن بخرید، نوع کارت هدیه خود را بررسی کنید. در این مقاله میخواهیم انواع گیفت کارت اپل و کاربر آنها را بررسی کنیم پس باما همراه باشید.

بررسی انواع گیفت کارت اپل

انواع کیفت کارت اپل

گیفت کارت اپل که لوگوی رنگارنگ اپل را در پس زمینه سفید نشان می دهد.

جلوی گیفت کارت اپل یک لوگوی رنگارنگ اپل را در پس زمینه سفید نشان می دهد. کارت هدیه داخل یک آستین است و لوگوی اپل یک برچسب کلکسیونی است. این الگو ممکن است با تصویری که در اینجا می بینید متفاوت به نظر برسد، زیرا گیفت کارت های اپل با طیف وسیعی از طرح ها در دسترس هستند.

از گیفت کارت اپل خود در فروشگاه اپل برای خرید محصولات و لوازم جانبی استفاده کنید. یا آن را در فروشگاه App استفاده کنید و از آن برای برنامه‌ها، اشتراک‌هایی مانند Apple Music یا iCloud+، خرید از apple.com و موارد دیگر استفاده کنید.

با نحوه بازخرید گیفت کارت اپل آشنا شوید.

 

گیفت کارت اپ استور و آیتونز

انواع کیفت کارت اپل

کارت هدیه App Store و iTunes که نشان‌واره سفید اپل را روی پس‌زمینه آبی با طرحی موج‌دار نشان می‌دهد.

اکثر گیفت کارت‌های App Store و iTunes آبی با طرحی در جلو هستند. در پشت این کارت‌ها، می‌توانید کد بازخرید 16 رقمی را پیدا کنید که با X شروع می‌شود. کارت هدیه خود را برای برنامه‌ها، اشتراک‌ها و موارد دیگر بازخرید کنید.

با نحوه بازخرید کارت هدیه App Store و iTunes آشنا شوید.

 

گیفت کارت اپل استور

انواع گیفت کارت اپل

گیفت کارت اپل استور در طیف رنگی از جمله نقره ای، طلایی، سفید و خاکستری.

گیفت کارت های فروشگاه اپل یک رنگ ثابت (خاکستری، سفید، نقره ای یا طلایی) در جلو هستند. در پشت این کارت ها می توانید موارد زیر را بیابید:

پیوندی به وب سایتی که می توانید موجودی کارت هدیه خود را بررسی کنید.
متنی که می‌گوید کارت را فقط می‌توان در فروشگاه اینترنتی اپل یا خرده‌فروشی استفاده کرد، یا اینکه نمی‌توانید کارت را در فروشگاه iTunes بازخرید کنید.
شماره تلفنی که در صورت نیاز به کمک می توانید با آن تماس بگیرید.
در اکثر کشورها و مناطق، می‌توانید از کارت هدیه Apple Store در Apple Store یا apple.com استفاده کنید. در فرانسه، آلمان، سنگاپور و سوئیس، کارت های هدیه اپل استور فقط در فروشگاه اپل قابل استفاده است، نه در apple.com.

دیدگاهتان را بنویسید