وبلاگ

چگونه Playback اینستاگرام ایجاد کنیم ؟

Playback

نحوه ایجاد Playback اینستاگرام

اینستاگرام تعدادی ویژگی از ارائه استوری 24 ساعته تا ابزار حد روزانه خود را ارائه می دهد. پلتفرم اجتماعی متعلق به فیس‌بوک همچنین ویژگی Take a Break را ارائه می‌کند که کاربران را تشویق می‌کند زمانی که برای مدت زمان مشخصی در حال پیمایش هستند، کمی وقت بگذارند. در این مقاله کاربرد Playback را بررسی می کنیم.

در کنار این ویژگی ها، و بسیاری دیگر، چیزی به نام پخش وجود دارد. ویژگی Playback که به‌عنوان یک ویژگی محدود از ۹ دسامبر ۲۰۲۱ تا پایان سال اجرا می‌شود، به کاربران این امکان را می‌دهد تا با نگاهی به استوری‌های اینستاگرام خود و اشتراک‌گذاری موارد دلخواه خود، خاطرات مهم سال ۲۰۲۱ خود را مرور کنند.

می توانید حداکثر ده استوری را برای اشتراک گذاری با فالوورهای خود از آرشیو استوری اینستاگرام خود انتخاب کنید. در اینجا نحوه ایجاد بازپخش استوری اینستاگرام 2021 آورده شده است.

Playback

نحوه ایجاد پخش 2021 خود در اینستاگرام

ویژگی پخش اینستاگرام 2021 از 9 دسامبر در دسترس است و برای چند هفته تا پایان سال در دسترس خواهد بود، با این ایده که شما در مورد سال فکر کنید، هر آنچه سال 2021 برای شما به ارمغان آورد.

هنگامی که برنامه را باز می کنید، پیامی را در فید اینستاگرام خود خواهید دید که از شما دعوت می کند تا پخش 2021 خود را مشاهده کنید. بر روی دکمه “View Playback” ضربه بزنید و ده استوری برجسته را مشاهده خواهید کرد که توسط اینستاگرام تنظیم شده است، سپس می توانید آنها را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. قبل از اشتراک‌گذاری آن، می‌توانید اضافه یا حذف داستان‌ها را انتخاب کنید و به شما امکان می‌دهد هر خاطره خاصی را که برایتان مهم بود حذف یا اضافه کنید.

وقتی Playback را به اشتراک می گذارید، برچسب 2021 روی آن ظاهر می شود. اگر پخش 2021 شخص دیگری را مشاهده می‌کنید، اما زمانی که از شما دعوت شده بود، «اکنون نیست» را انتخاب کرده باشید، یا این گزینه ظاهر نشده است، می‌توانید بر روی استیکر 2021 در استوری پخش شخص دیگری ضربه بزنید تا داستان خود را ایجاد کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید