وبلاگ

5 دلیل که EE بهترین شبکه برای آیفون 13 جدید است

EE

چرا EE بهترین شبکه برای آیفون 13 است؟

اپل به تازگی از جدیدترین مجموعه آیفون های خود رونمایی کرده است: آیفون 13 مینی، آیفون 13، آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس. به اندازه کافی قابل پیش بینی، آیفون 13 با طیف گسترده ای از ویژگی ها و قابلیت های پیشرفته مانند طراحی زیبا، دوربین های زاویه باز و ویژگی های چشمگیر iOS 15 عرضه می شود. با این حال، برای لذت بردن از آخرین قابلیت ها و ویژگی های آیفون، به یک شبکه بسیار سریع و پایدار نیز نیاز دارید.

اگر به خرید آیفون 13 فکر می کنید، ما به شدت توصیه می کنیم با EE، سریع ترین شبکه بریتانیا با قابلیت اطمینان بی نظیر، همراه باشید. EE پوشش گسترده 5G را در مکان‌های بیشتری در سراسر بریتانیا نسبت به هر شبکه دیگری ارائه می‌کند، سریع و پایدار است و دامنه‌ای در حال گسترش دارد. علاوه بر این، خرید آیفون 13 از EE به شما امکان دسترسی به مزایای هوشمند متعدد، مانند اشتراک در Apple Music و Apple TV+ را می دهد.

EE

سازگاری 5G در مکان های بیشتری نسبت به بسیاری از مکان ها

5G به طور گسترده ای به عنوان چیز بزرگ بعدی در اتصال شبکه شناخته شده است، اما هنوز به طور کامل به جریان اصلی تبدیل نشده است. تنها تعداد انگشت شماری از گوشی های هوشمند به سازگاری 5G ارتقا یافته اند و آیفون 13 اپل یکی از آنهاست. همانطور که ما به سمت زیرساخت دیجیتال مبتنی بر ابر حرکت می کنیم، شبکه 5G خیلی زود ضروری خواهد بود. برای پخش بی‌وقفه ویدیوهای 4K یا 8K، اجرای بازی‌های چندنفره با سرعت بالا و آپلود و دانلود فایل‌های با اندازه‌های بزرگ بدون تأخیر قابل توجه، به شبکه 5G نیاز دارید.

اگر آیفون 13 اپل را با سازگاری 5G خریداری می کنید، قطعاً باید EE را به عنوان ارائه دهنده شبکه خود انتخاب کنید. به این دلیل که EE پوشش 5G بهتر و گسترده تری را نسبت به سایر شبکه ها ارائه می دهد. به طور مداوم در حال گسترش است تا اطمینان حاصل شود که 5G به هر گوشه کشور می رسد. همچنین می‌توانید از بررسی وضعیت پوشش و شبکه EE برای تعیین اینکه آیا در منطقه‌ای با اتصال 5G هستید یا خیر، استفاده کنید.

در آینده نزدیک، ممکن است گزینه ای جز خرید گوشی های هوشمند 5G و انتخاب ارائه دهندگان شبکه با پوشش گسترده 5G نداشته باشید. به این ترتیب، خرید آیفون 13 با شبکه EE به شما کمک می کند که از منحنی جلوتر بمانید.

اتصال شبکه سریعتر و پایدارتر

آیفون 13 به شما این امکان را می دهد که فیلم های سینمایی در سطح هالیوود را در گوشی هوشمند خود ضبط کنید، آنها را با چند کلیک پردازش کنید و در فضای ابری ذخیره کنید. شما می توانید از طریق فضای ابری به تمام فیلم های خود دسترسی داشته باشید، به این معنی که به طور مداوم محتوا را آپلود و دانلود خواهید کرد، که برای آن به یک شبکه سریع و پایدار نیاز دارید. اگر ارائه دهنده شبکه شما از تاخیر و سرعت پایین رنج می برد، داشتن یک تلفن هوشمند 5G فایده ای ندارد.

ثابت شده است که EE سریعترین شبکه بریتانیا با قابلیت اطمینان بی نظیر است. این سریعترین سرعت متوسط ​​کلی دانلود را در بریتانیا دارد، به طور متوسط ​​58.8 مگابیت در ثانیه، در حالی که سایر شبکه ها به طور متوسط ​​بین 19.1 مگابیت در ثانیه تا 25.2 مگابیت در ثانیه (طبق گزارش روت متریک در H1 2021) هستند. به این ترتیب، EE حداقل دو برابر سریع‌تر از سایر شبکه‌ها در بریتانیا است. به لطف اتصال سریع و پایدار شبکه، می توانید از ویدیوها و بازی های با کیفیت بالا لذت ببرید.

صرفه جویی بزرگ با مزایای هوشمند

تجربه آیفون 13 بدون اشتراک در برخی از ویژگی های اصلی اپل، مانند Apple Music، Apple TV+ و Apple Arcade که هر کدام با هزینه ماهانه اضافی همراه هستند، کامل نمی شود. با این حال، اگر آیفون 13 را با شبکه EE خریداری کنید، به «مزایای هوشمند» متعددی دسترسی پیدا می‌کنید – امکانات اضافی شگفت‌انگیز موجود در برنامه‌های آیفون EE که هزینه اشتراک‌های اضافی را خنثی می‌کند.

بسته به طرح آیفون انتخابی خود، می توانید 1 تا 3 مورد از این مزایا هوشمند را انتخاب کنید:

Apple Music: اشتراک Apple Music به شما امکان دسترسی به بیش از 75 میلیون آهنگ بدون تبلیغات را می دهد. همچنین می‌توانید از صدای فضایی منحصربه‌فرد اپل با Dolby Atmos لذت ببرید.
Apple TV+: اشتراک Apple TV+ به شما امکان دسترسی به تمام برنامه‌ها و برنامه‌های اصلی اپل مانند تد لاسو، نمایش صبحگاهی، دیکنسون و غیره را می‌دهد.
Apple Arcade: اشتراک Apple Arcade به شما امکان می دهد به بیش از 180 بازی ویدیویی سرگرم کننده بدون تبلیغات یا خریدهای درون برنامه ای دسترسی داشته باشید.
BT Sport Ultimate: اشتراک BT Sport Ultimate به ارزش 10 پوند در ماه به شما امکان می دهد به ورزش های زنده با کیفیت ویدیویی با کیفیت بالا دسترسی داشته باشید.
Roam Abroad: اشتراک Roam Abroad به ارزش 10 پوند در ماه به شما امکان می دهد از داده ها، دقیقه ها و متن های خود در بسیاری از مقاصد خارج از بریتانیا استفاده کنید.
Video Data Pass: اشتراک Video Data Pass به ارزش 8.99 پوند در ماه به شما امکان می‌دهد بدون استفاده از داده‌های خود ویدیوها را تماشا کنید و برای کسانی که برنامه‌های نامحدودی ندارند عالی است.
بهتر از همه، اگر برنامه Full Works را برای دریافت آیفون 13 خود انتخاب کنید، می‌توانید 3 مورد از این مزایا هوشمند را انتخاب کنید، نه فقط یکی، که به شما امکان می‌دهد واقعاً برنامه خود را به حداکثر برسانید و ارزش زیادی در قبال پول خود داشته باشید – این مهم است. داده ها، دقیقه ها و متون نامحدود.

دامنه و اتصال در حال گسترش
EE در حال حاضر یک شبکه 5G را در مکان‌های بیشتری نسبت به هر شبکه دیگری در بریتانیا راه‌اندازی کرده است و هدف آن پوشش تمام مناطق دیگر در آینده است. این به طور مداوم دامنه، سرعت و اتصال خود را گسترش می دهد تا اطمینان حاصل شود که همه به شبکه های بسیار سریع دسترسی دارند. به این ترتیب، حتی اگر 5G در ar خود ندارید

دیدگاهتان را بنویسید