وبلاگ

اعلان‌های سلامت قلبی در اپل واچ

اعلان‌های سلامت قلبی در اپل واچ

اعلان‌های سلامت قلبی در اپل واچ

اپل واچ می تواند تناسب اندام قلبی را که پیش بینی کننده قوی سلامت کلی است، نظارت و طبقه بندی کند. با اعلان‌های سلامت قلبی در اپل واچ شما را آگاه سازد.

با iOS 14.3 و watchOS 7.2، کاربران اپل واچ می توانند سطح تناسب اندام قلبی خود را در برنامه Health در آیفون مشاهده کنند و در صورت قرار گرفتن در محدوده پایین، اعلانی را در Apple Watch دریافت کنند. فناوری نوآورانه منتشر شده در watchOS 7 به اپل واچ اجازه می‌دهد تا به راحتی تناسب اندام قلبی کم را اندازه‌گیری کند، و امروز اعلان‌های تناسب قلبی به کاربران این امکان را می‌دهد تا برای مزایای سلامت چشمگیر بلندمدت فعال‌تر باشند.

آمادگی قلبی تنفسی، همانطور که با VO2 max اندازه گیری می شود، حداکثر مقدار اکسیژنی است که بدن می تواند در حین ورزش استفاده کند و می تواند از طریق فعالیت بدنی افزایش یابد. اپل واچ قبلاً سطوح متوسط ​​و بالاتر VO2 max را در طول پیاده روی، دویدن یا پیاده روی شدید در فضای باز تخمین زده است که بسیاری از دوندگان و سایر ورزشکاران برای بهبود عملکرد آن را زیر نظر دارند.

اکنون با watchOS 7، اپل واچ از چندین سنسور از جمله سنسور نوری قلب، GPS و شتاب‌سنج برای تخمین سطوح پایین‌تر نیز استفاده می‌کند. این مهم است زیرا اندازه گیری مستقیم VO2 max معمولاً به یک آزمایش بالینی دقیق با تجهیزات تخصصی نیاز دارد که به راحتی برای اکثر افراد در دسترس نیست. WatchOS 7 همچنین به اپل واچ اجازه می دهد تا هنگام راه رفتن کاربران در طول روز، چه در حال پیگیری تمرین باشند یا نه، اندازه گیری های تناسب اندام قلبی را انجام دهد. با این نوآوری، اپل واچ بهتر می‌تواند حداکثر VO2 را برای کاربرانی که آمادگی قلبی کم دارند، که ممکن است تمرینات با شدت بالا را انجام ندهند، اندازه‌گیری کند.

اعلان‌های سلامت قلبی در اپل واچ

در یک بیانیه علمی در سال 2016، انجمن قلب آمریکا ارتباط رو به رشدی را بین تناسب اندام قلبی کم و خطر بالاتر مشکلات سلامتی مهم مانند بیماری قلبی، فشار خون بالا و چاقی در سنین بالاتر تشخیص داد. تحقیقات حتی نشان می دهد که آمادگی قلبی نسبت به عوامل خطر رایج مانند سیگار کشیدن، دیابت و فشار خون بالا پیش بینی کننده قوی تری برای خطر مرگ و میر است.

جف ویلیامز، مدیر عامل اپل گفت: «تناسب قلبی به طور فزاینده ای به عنوان یک پیش بینی کننده قدرتمند سلامت کلی شناخته می شود، و با به روز رسانی امروز WatchOS 7، ما آن را حتی برای افراد بیشتری در دسترس قرار می دهیم. اپل واچ با استفاده از حسگرهای پیشرفته‌اش، اکنون تخمین سطوح پایین تناسب اندام قلبی را از کلینیک‌ها مستقیماً به مچ دست کاربر می‌آورد، بنابراین مردم بینش بیشتری در مورد اینکه چگونه می‌توانند سلامت طولانی‌مدت خود را از طریق فعالیت روزانه بهبود بخشند، داشته باشند.

علم انجمن قلب آمریکا سطوح پایین تناسب اندام قلبی تنفسی را با خطر بالاتر بیماری های قلبی عروقی و مرگ و میر ناشی از همه علل مرتبط می داند. نانسی براون، مدیر عامل انجمن قلب آمریکا، گفت: «انجمن قلب آمریکا بر کمک به همه افراد برای رسیدن به زندگی طولانی‌تر و سالم‌تر متمرکز است و ما معتقدیم که راه‌حل‌های فناوری نوظهور می‌تواند افراد را برای مدیریت سلامت خود توانمند کند.»

امروزه iOS 14.3 و watchOS 7.2 به کاربران اپل واچ این امکان را می دهند تا از دسته بندی Cardio Fitness در برنامه Health در آیفون بازدید کنند تا بررسی کنند که آیا سطح آمادگی قلبی آنها به عنوان بالا، بالاتر از متوسط، کمتر از متوسط ​​یا پایین نسبت به افراد هم سن آنها طبقه بندی می شود. بر اساس داده های پایگاه داده ملی ثبت تناسب اندام و اهمیت ورزش (FRIEND). آنها همچنین می توانند ببینند که سطح آمادگی قلبی آنها در هفته، ماه یا سال گذشته چگونه تغییر کرده است. اگر سطح کاربر در محدوده پایین باشد، می‌تواند یک اعلان در اپل واچ به همراه راهنمایی برای بهبود آن در طول زمان و مکالمه با پزشک خود دریافت کند.
کاربران اپل واچ می توانند برای تنظیم ویژگی Cardio Fitness Levels و روشن کردن اعلان های تناسب اندام قلبی، به برنامه Health در آیفون مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید