وبلاگ

اپل فصل بعدی پادکست را با اشتراک اپل پادکست رهبری می کند

اپل پادکست

فصل بعدی پادکست با اشتراک اپل پادکست

به‌روزرسانی‌های اصلی پادکست‌های اپل، کشف و لذت بردن از پادکست‌ها را بهتر از همیشه می‌کند.اپل امروز از اشتراک‌های اپل پادکست ، یک بازار جهانی برای شنوندگان برای کشف اشتراک‌های ممتاز ارائه‌شده توسط سازندگان مورد علاقه‌شان در کنار میلیون‌ها نمایش رایگان در پادکست‌های اپل، رونمایی کرد.

از ماه مه، شنوندگان در بیش از 170 کشور و منطقه می‌توانند برای اشتراک‌های ممتاز ثبت نام کنند که شامل مزایای مختلفی است که توسط سازندگان تنظیم می‌شود، مانند گوش دادن بدون آگهی، دسترسی به محتوای اضافی، و دسترسی اولیه یا انحصاری به مجموعه‌های جدید. شنوندگان می توانند از اشتراک ممتاز صداهای مستقل و استودیوهای برتر، از جمله Tenderfoot TV، Pushkin Industries، Radiotopia از PRX، و QCODE، به برندهای رسانه ای و سرگرمی پیشرو، از جمله NPR، Los Angeles Times، The Athletic، Sony Music Entertainment لذت ببرند. ، و خیلی بیشتر.

اپل پادکست

ادی کیو، معاون ارشد نرم‌افزار و خدمات اینترنتی اپل، می‌گوید: «پانزده سال پیش، اپل پادکست‌ها را به جریان اصلی تبدیل کرد و به سازندگان یک پلتفرم برتر و باز برای اطلاع‌رسانی، سرگرمی و الهام بخشیدن به صدها میلیون شنونده در سراسر جهان ارائه کرد. «امروز، پادکست‌های اپل بهترین مکان برای شنوندگان برای کشف و لذت بردن از میلیون‌ها نمایش عالی است، و ما مفتخریم که فصل بعدی پادکست را با اشتراک‌های پادکست اپل رهبری می‌کنیم. ما برای معرفی این پلت فرم جدید قدرتمند به سازندگان در سراسر جهان هیجان‌زده هستیم و نمی‌توانیم منتظر بشنویم که آنها با آن چه می‌سازند.”

همچنین در ماه آینده، شنوندگان می‌توانند کانال‌هایی را پیدا کنند که گروه‌هایی از نمایش‌ها هستند که توسط سازندگان با عناوین، توضیحات و آثار هنری منحصربه‌فرد مدیریت می‌شوند. همانطور که می‌توانند با نمایش‌ها، شنوندگان می‌توانند کانال‌های رایگان را مرور کنند، که یافتن نمایش‌های بیشتر از سازندگان مورد علاقه‌شان را آسان می‌کند، همچنین کانال‌ها و کانال‌های پولی که مزایای بیشتری را برای مشترکین فراهم می‌کنند.

با iOS 14.5، شنوندگان می توانند به یک برنامه بازطراحی شده Apple Podcasts با تب جستجوی پیشرفته دسترسی پیدا کنند که دسترسی سریع به نمودارها و دسته بندی های برتر را فراهم می کند.پادکست اپل همچنین دارای صفحات جدید و زیبا برای هر نمایش و قسمت است تا دنبال کردن، گوش دادن و اشتراک‌گذاری را آسان‌تر کند. دکمه جدید Smart Play به شنوندگان کمک می کند تا به طور خودکار نمایش های اپیزودیک را از آخرین قسمت و نمایش های سریالی را از ابتدای هر مجموعه شروع کنند. شنوندگان همچنین می‌توانند قسمت‌های جداگانه را که برای پخش آفلاین بارگیری می‌شوند، ذخیره کنند و به راحتی پادکست‌ها را نشانه‌گذاری کنند تا بعداً از کتابخانه به آن‌ها گوش دهند.

وب‌سایت جدید Apple Podcasts for Creators به ​​سازندگان کمک می‌کند درباره پادکست بیشتر بیاموزند، از آخرین اخبار و ویژگی‌ها مطلع شوند و راهنماهای عمیق را با بهترین شیوه‌ها کشف کنند. از امروز، همه سازندگان می‌توانند به داشبورد Apple Podcasts Connect به‌روزرسانی شده دسترسی داشته باشند، این داشبورد دارای ویژگی‌های جدیدی است که مدیریت نمایش‌ها را در پادکست‌های Apple آسان‌تر می‌کند، از جمله توانایی ویرایش ابرداده، زمان‌بندی و مدیریت در دسترس بودن نمایش، سازمان‌دهی نمایش‌ها در کانال‌ها، مدیریت چند کاربر و نقش ها، و یاد بگیرید که چگونه شنوندگان با نمایش های خود از طریق معیارهای عملکرد جدید و ابزارهای تجسم درگیر می شوند. از Apple Podcasts Connect، سازندگان می توانند در برنامه جدید Apple Podcasters ثبت نام کنند، که دسترسی به تمام ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد و توزیع اشتراک های ممتاز در Apple Podcasts را فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید