وبلاگ

نتفلیکس چیست ؟

 

Netflix یک سرویس پخش مبتنی بر اشتراک است که به کاربران اجازه می دهد بدون تبلیغات در دستگاه متصل به اینترنت ، برنامه های تلویزیونی و فیلم ها را تماشا کنند.

همچنین می توانید برنامه ها و فیلم های تلویزیونی را در دستگاه iOS ، Android یا Windows 10 بارگیری کرده و بدون اتصال به اینترنت تماشا کنید.

 


 

محتوای Netflix بر حسب منطقه متفاوت است و ممکن است در طول زمان تغییر کند. شما می توانید از طیف گسترده ای از برنده جایزه Netflix Originals ، برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها ، مستندها و موارد دیگر تماشا کنید.

هرچه بیشتر تماشا کنید ، Netflix در توصیه به برنامه های تلویزیونی و فیلم هایی که فکر می کنیم از آنها لذت خواهید برد ، بهتر می شود.

 


 

شما می توانید Netflix را از طریق هر دستگاه متصل به اینترنت که برنامه Netflix را ارائه می دهد ، از جمله تلویزیون های هوشمند ، کنسول های بازی ، پخش کننده های پخش کننده رسانه ، تنظیمات بالا ، تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی ، تماشا کنید. همچنین می توانید Netflix را در رایانه خود با استفاده از مرورگر اینترنت تماشا کنید. شما می توانید سیستم مورد نیاز برای سازگاری مرورگر وب را مرور کرده و توصیه های سرعت اینترنت ما را بررسی کنید تا به بهترین عملکرد برسید.

 


 

هر طرح Netflix تعداد دستگاه هایی را که می توانید Netflix را به طور همزمان تماشا کنید تعیین می کند و اگر ترجیح می دهید در استانداردهای استاندارد (SD) ، High Definition (HD) یا Ultra High Definition (UHD) مشاهده کنید.

برنامه ها و قیمت های این شبکه را مقایسه کنید تا تصمیم بگیرید کدام برای شما مناسب است. به راحتی می توانید برنامه خود را تغییر دهید یا در هر زمان آنلاین لغو کنید.

 


 

برای شروع تماشای Netflix همین مراحل ساده را دنبال کنید:

از netflix.com/signup دیدن کنید.

برنامه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

با وارد کردن آدرس ایمیل خود و ایجاد رمز عبور ، یک حساب کاربری ایجاد کنید.

روش پرداخت را وارد کنید به عنوان عضو Netflix ، ماهی یکبار از تاریخ ثبت نام از شما هزینه دریافت می شود.

خودشه. از Netflix لذت ببرید!

 


 

گیفت کارت نتفلیکس چیست؟

جهت پرداخت های درون برنامه ای می توانید از گیفت کارت نتفلیکس استفاده کنید ، اکانت خود را شارژ کنید و محتوای مورد نظر را بسادگی خرید کنید

 


 

خرید گیفت کارت نتفلیکس

 

دیدگاهتان را بنویسید