وبلاگ

معرفی شرکت pegatron

خدمات طراحی و ساخت
شرکت PEGATRON در تاریخ 1 ژانویه 2008 تأسیس شد. با تجربه فراوان در تولید محصول و ساخت یکپارچه عمودی ، ما متعهد به ارائه طراحی نوآورانه ، تولید سیستماتیک و خدمات ساخت مشتری به منظور جامع و کارآمد هستیم. همه نیازهای مشتریان ما را برآورده می کند. PEGATRON از یک تیم تحقیق و توسعه قوی ، کیفیت خدمات دوستانه ، سریع و همچنین انسجام بالایی از کارکنان برخوردار است. علاوه بر این ، ما صنایع EMS و ODM را با هم ترکیب کرده و به یک شرکت نوظهور خدمات طراحی و ساخت (DMS) تبدیل شده ایم. در نتیجه ، ما قادر به ارائه محصولات پیشرفته در صنعت ، پیشرفته ترین و فرصت های تجاری سودآور برای شرکای خود هستیم.

 

خدمات رایانه ای برجسته پگاترون شامل طراحی رایانه ها ، سخت افزار رایانه ، دستگاه ها و شبکه های قابل حمل و دستگاه های جانبی مرتبط برای سایر افراد مرتبط با خدمات عملیاتی و پشتیبانی می شود. مشاوره فناوری اطلاعات رایانه و برنامه نویسی رایانه طراحی ، به روزرسانی ، تکثیر و نگهداری نرم افزار رایانه ای (برنامه) و ارائه خدمات اطلاعاتی گسترده در زمینه رایانه و ارتباطات ، به عنوان مثال تجزیه و تحلیل سیستم های رایانه ای ، تجزیه و تحلیل سیستم های شبکه رایانه ای ، انتقال ارتباطات تلفن همراه برای خواسته های خاص مشتری.

علاوه بر این ، ما بسیاری از محصولات ناملموس انعطاف پذیر و قابل اعتماد را ارائه می دهیم ، از جمله نصب ، تعمیر یا نگهداری محصولات مربوط به رایانه ، دستگاه های قابل حمل ، تلفن ، لوازم خانگی ، شبکه های دستگاه های جانبی مرتبط و غیره. ما همچنین خدمات سخت افزاری و نرم افزاری را برای ارتباطات از راه دور ، انتقال اطلاعات توسط شبکه های ارتباطات الکترونیکی و ارائه اطلاعات در مورد ارتباط از راه دور با توجه به نیاز مشتری.

 

استقرار جهانی
سایت های عملیاتی
تأسیسات تولیدی و مراکز خدمات PEGATRON در سراسر جهان از جمله آسیا ، اروپا و آمریکا از نظر استراتژیک قرار گرفته است و آنها به منظور ارائه کارآمدترین خدمات به مشتریان خود در تماس مداوم با مقرهای جهانی ما در تایپه هستند. ما این مراکز عملیاتی را بر اساس نقاط قوت هر یک از مکان ها راه اندازی کرده ایم و در ادامه به توانایی های ما در تأمین هر یک از نیازها و نیازهای مشتری با سریعترین خدمات و راه حل های سفارشی کمک می کنیم و از این طریق به جامع ترین خدمات جهانی می رسیم.


 

پگاترون بعد از فاکس‌کان بزرگترین تولیدکننده قطعات رایانهای و الکترونیکی جهان است. پگاترون به شرکت‌های بزرگ و کوچک زیادی خدمات ارائه می‌دهد که می‌توان شرکت‌هایی چون: اپل، مایکروسافت، دل، اچ‌پی، ایسوس و … را نام برد.

 

دیدگاهتان را بنویسید