وبلاگ

حذف ضبط های صوتی از سیری

حذف ضبط های صوتی از سیری

آموزش مرحله به مرحله حذف ضبط های صوتی از سیری

اپل در گذشته به دلیل استفاده از پیمانکاران انسانی برای گوش دادن به صدای ضبط شده سیری در مطبوعات بوده است تا با مشاهده نحوه پاسخ سیری به درخواست‌های کاربران، به این شرکت کمک کند تا خدمات را از دستیار صوتی فعال بهبود بخشد. در این مقاله روش های حذف ضبط های صوتی از سیری را بررسی می کنیم.

گاردین در ژوئیه 2019 فاش کرد که آن پیمانکاران انسانی کمی بیشتر از آنچه که باید می شنیدند، از جمله مکالمات بیمار و پزشک و ضبط برخوردهای خصوصی که فقط برای اتاق خواب در نظر گرفته شده است. ضبط‌ها ناشناس بودند، زیرا به Apple ID ضمیمه نشده بودند، اما طبیعتاً همچنان یک نگرانی حفظ حریم خصوصی بود.

اگرچه برنامه درجه بندی پاسخ در سرتاسر جهان به حالت تعلیق درآمد و از آن زمان همه چیز کمی تغییر کرده است، ممکن است همچنان بخواهید ضبط های سیری خود را از سرورهای اپل حذف کنید. در اینجا یک گام به گام در مورد نحوه انجام این کار آورده شده است.

حذف ضبط های صوتی از سیری

روش حذف صوت های ضبط شده از siri

اگر می خواهید از شر هر گونه ضبط Siri که ممکن است در سرورهای اپل باشد خلاص شوید، در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است. شایان ذکر است که باید سیری را از تمام دستگاه های اپل که استفاده می کنید غیرفعال کنید.

  1. تنظیمات را باز کنید
  2. به «Siri & Search» بروید
  3. “Listen for “Hey Siri” را خاموش کنید
  4. “دکمه کناری را برای سیری فشار دهید” خاموش کنید
  5. روی “خاموش کردن سیری” ضربه بزنید

پیامی در زیر مرحله Turn Off Siri ظاهر می‌شود که می‌گوید: «اطلاعاتی که Siri برای پاسخ به درخواست‌های شما استفاده می‌کند برای Dictation نیز استفاده می‌شود و در سرویس‌های Apple باقی می‌ماند مگر اینکه Dictation نیز خاموش باشد».

همانطور که پیام می گوید، شما همچنین باید قبل از پاک شدن ضبط های شما از سرورهای اپل، دیکته را خاموش کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

  1. تنظیمات را باز کنید
  2. روی “عمومی” کلیک کنید
  3. به صفحه کلید بروید
  4. «فعال کردن دیکته» را خاموش کنید
  5. دیکته را خاموش کنید

در بالای آخرین مرحله پیامی دریافت می‌کنید که می‌گوید: “اطلاعاتی که Dictation برای پاسخ به درخواست‌های شما استفاده می‌کند از سرورهای اپل حذف می‌شود. اگر بخواهید بعداً از Dictation استفاده کنید، ارسال مجدد این اطلاعات مدتی طول می‌کشد.
به خاطر داشته باشید که اگر مجدداً سیری را در آینده روشن کنید، داده ها دوباره جمع آوری می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید