وبلاگ

زمان صحبت اپل واچ روی صفحه ساعت کار نمی کند

اپل واچ

رفع مشکل اپل واچ

اپل واچ زمانی که دو انگشت خود را روی صفحه نمایش قرار می دهید زمان صحبت نمی کند؟ این یک مشکل رایج است. با این حال، می توان آن را به سرعت با بهینه سازی تنظیمات مناسب برطرف کرد و مطمئن شد که تمام الزامات را برآورده می کنید!
چگونه اپل واچ را به زمان صحبت برسانیم اول از همه، اجازه دهید مطمئن شویم که ژست صحیح را انجام می دهید. دستگاه watchOS شما می تواند زمان قرار دادن و نگه داشتن دو انگشت روی صفحه را تشخیص دهد.

با دو انگشت روی صفحه ضربه نزنید، زیرا این رایج ترین اشتباه است. همچنین به زور آن را فشار ندهید. به سادگی دو انگشت خود را روی صفحه نمایش قرار دهید.
نکته: همچنین، بسیار مهم است که باید در صفحه واچ فیس باشید. اگر یک برنامه یا یک منوی تنظیمات را مرور می کنید، ساعت اپل زمان صحبت نمی کند!

اپل واچ

اپل واچ

اپل واچ

apple watch

ساعت صحبت apple watch کار نمی کند؟

1. تنظیمات را بررسی کنید
ابزار مچ پوش به طور پیش فرض برای اعلام زمان فعال است. با این حال ممکن است در گذشته این گزینه را خاموش کرده باشید. می توانید آن را در تنظیمات بررسی کنید:
روی Digital Crown کلیک کنید و روی تنظیمات ضربه بزنید.
برای ساعت پیمایش کنید.
مطمئن شوید که Speak Time روشن است.
2. همیشه در حالت؟
وقتی Watch در حالت همیشه روشن است، ویژگی او نیز کار نمی کند!

اگر مچ دست شما روی میز قرار گرفته است و زمان نشان داده شده است، اما واچ فیس فعال نیست، لمس صفحه با دو انگشت، ویژگی اعلام زمان را فعال نمی‌کند!
برای فعال کردن نمایشگر باید مچ دست خود را بالا بیاورید و سپس ژست زمان صحبت را انجام دهید!

3. حالت خاموش فعال است؟
اپل واچ به طور پیش‌فرض زمان را مشخص نمی‌کند که حالت بی‌صدا یا حالت سینما فعال است!

در Watch Face، انگشت خود را از پایین صفحه به بالا بکشید تا مرکز کنترل ظاهر شود. آیا حالت خاموش روشن است؟
نکته: با انتخاب Always Speak در منوی تنظیمات که در بالا به اشتراک گذاشته شده است، می‌توانید به Apple Watch اجازه دهید زمانی که حالت بی‌صدا یا حالت تئاتر روشن است، زمان صحبت کند!

واقعیت: گزینه Always Speak همچنین حالت های فوکوس جدید iOS 15 و watchOS 8 را دور می زند!

زمان صحبت میکی و مینی موس در اپل واچ
نکات بالا با تمام واچ فیس ها کار می کنند. با این حال، دو واچ فیس خاص وجود دارد که می توانند زمان را به طور متفاوت بیان کنند.

من در مورد تم های میکی و مینی ماوس صحبت می کنم. وقتی فعال هستید، فقط با یک انگشت روی صفحه ضربه بزنید و میکی یا مینی با صدای متمایز خود زمان را اعلام می کنند. گاهی اوقات احوالپرسی «صبح بخیر»، «عصر بخیر»، «عصر بخیر» و «شب بخیر» در تعامل صوتی گنجانده می‌شود.

نکته: نگه داشتن دو انگشت روی صفحه نمایش نیز جواب می دهد!

واقعیت: وقتی حالت خاموش، حالت سینما یا حالت فوکوس فعال است، ضربه زدن با یک انگشت کار نمی کند. با این حال، اگر «همیشه صحبت کنید» روشن باشد، لمس دو انگشت کار می‌کند!

آیا موفق به رفع مشکل زمان صحبت اپل واچ شده اید؟ کدام یک از نکات بالا به شما کمک کرد؟ آیا راه حل بهتری دارید؟ برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود از بخش نظرات استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید