وبلاگ

فعال سازی برنامه Apple Music

فعال سازی برنامه Apple Music

نحوه فعال سازی برنامه Apple Music

اپل امروز برنامه Apple Music Voice را معرفی کرد، یک ردیف اشتراک جدید برای Apple Music که بر اساس قدرت سیری طراحی شده است. برنامه Apple Music Voice به مشترکین امکان دسترسی به کاتالوگ سرویس شامل 90 میلیون آهنگ را می دهد. ده‌ها هزار لیست پخش، از جمله صدها لیست پخش با حال و هوای جدید و فعالیت، میکس‌های شخصی‌شده، و ایستگاه‌های ژانر و… می باشد.  در این مقاله فعال سازی برنامه Apple Music را بررسی می کنیم.

اولیور شوسر، معاون اپل موزیک و بیتز، گفت: «Apple Music و Siri شرکای طبیعی هستند و در حال حاضر به طور یکپارچه با هم کار می کنند. “با استفاده فعال از سیری در صدها میلیون دستگاه در سراسر جهان، ما بسیار هیجان زده هستیم که این طرح جدید را اضافه کنیم که تجربه موسیقی بی دردسری را فقط با استفاده از صدای شما ارائه می دهد و باعث می شود Apple Music برای افراد بیشتری در سراسر جهان قابل دسترسی باشد.”

کاربران می‌توانند با گفتن «Hey Siri, my Apple Music Voice آزمایشی را شروع کن» یا با ثبت‌نام از طریق برنامه Apple Music، از طریق Siri در طرح Apple Music Voice مشترک شوند. پس از عضویت در برنامه Apple Music Voice، کاربران می‌توانند درخواست کنند موسیقی در همه دستگاه‌های دارای Siri، از جمله HomePod mini، AirPods، iPhone یا هر دستگاه دیگر اپل و هنگام استفاده از CarPlay پخش شود.

فعال سازی برنامه Apple Music

ویژگی های برنامه موزیک اپل

Apple Music همچنین صدها لیست پخش جدید خلق و خو و فعالیت ایجاد شده توسط کارشناسان تحریریه Apple Music را اضافه می کند که کاملاً برای صدا بهینه شده اند. مشترکین می‌توانند از Siri بخواهند که «لیست پخش مهمانی شام را پخش کنید»، «یک چیز خنک را پخش کنید» یا حتی «بیشتر به این شکل بنوازید» تا یک تجربه موسیقی واقعاً شخصی‌شده داشته باشید. این لیست‌های پخش جدید برای همه مشترکین هر طرح Apple Music در دسترس است. استفاده از Apple Music همراه با سیری را حتی بهتر می‌کند. مشترکین برنامه Apple Music Voice همچنین به کل لیست های پخش Apple Music، از جمله موارد دلخواه مانند New Music Daily، Rap Life، Today’s Hits، Today’s Country، A-List Pop، R&B Now و غیره دسترسی خواهند داشت.

برنامه Apple Music Voice اواخر پاییز امسال در 17 کشور و منطقه از جمله استرالیا، اتریش، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، هند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، مکزیک، نیوزلند، اسپانیا، تایوان، در دسترس خواهد بود. بریتانیا، و ایالات متحده.

مشترکین برنامه Apple Music Voice یک تجربه درون‌برنامه سفارشی با پیشنهادهایی بر اساس ترجیحات موسیقی شنونده و یک صف از موسیقی‌هایی که اخیراً از طریق Siri پخش شده است، دریافت خواهند کرد. در این برنامه همچنین یک بخش اختصاصی به نام «فقط از سیری بپرس» وجود دارد که در آن مشترکین می‌توانند نکاتی را برای بهینه‌سازی سیری برای Apple Music بیاموزند.

دیدگاهتان را بنویسید