وبلاگ

AirPods Pro

AirPods Pro برای تجربه‌های صوتی غنی‌تر دوباره مهندسی شده است. سطح بعدی حذف نویز فعال و شفافیت تطبیقی نویز خارجی بیشتری را کاهش می دهد.

Spatial Audio غوطه ور شدن را به سطح قابل ملاحظه ای شخصی می برد. اکنون کنترل لمسی به شما امکان می دهد صدا را با کشیدن انگشت تنظیم کنید. و یک جهش در قدرت 6 ساعت عمر باتری را با یک بار شارژ به ارمغان می آورد.

عملکرد صوتی

تراشه H2 جدید طراحی شده توسط اپل نیروی پشتیبان و عملکرد صوتی پیشرفته آن است.

این دستگاه با یک درایور و تقویت‌کننده سفارشی ساخته شده برای ارائه نت‌های بلند واضح، واضح و باس عمیق و غنی با وضوح خیره‌کننده کار می‌کند ، بنابراین هر صدا واضح‌تر از همیشه است.

 

 

 

 

تراشه جدید H2 با استفاده از الگوریتم‌های محاسباتی عملکردهای بیشتری را از همیشه انجام می‌دهد تا حذف نویز هوشمندتر، صدای سه بعدی عالی و عمر باتری کارآمدتر را به یکباره ارائه دهد.

 

 

این تراشه از الگوریتم‌های سازگاری قدرتمند جدید برای پردازش سریع‌تر صدا استفاده می‌کند و صدا را در لحظه دقیقی که آن را می‌شنوید تنظیم می‌کند. تمام جزئیات برای شکل خاص گوش شما ارائه می شود و شما را در صدایی با وفاداری بالاتر غرق می کند.

یک میکروفون رو به داخل بازطراحی شده با الگوریتم‌های بهبود صدا کار می‌کند تا صدای شما را بهتر تشخیص دهد و بیان کند، بنابراین وقتی در تماس‌های تلفنی و ویدیویی هستید طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.

 

درایور و تقویت‌کننده سفارشی با تراشه H2 کار می‌کنند تا اعوجاج کمتری را در حین پخش ایجاد کنند، بنابراین صدای باس عمیق‌تر و اوج‌های واضح‌تر را در تمام سطوح صدا خواهید شنید.

 

نگاهی شفاف به داخل AirPods Pro از درایور و آمپلی فایر سفارشی ساخته شده

لغو شدن سر و صدا
شگفتی از سکوت مدرن

AirPods Pro مجهز به H2 با قابلیت حذف نویز تا دو برابر بیشتر از مدل قبلی خود، به گونه ای ساخته شده است که به شما امکان می دهد در آرامش گوش دهید. با کنترل بر آنچه می شنوید – و نمی شنوید – مانند قبل در آهنگ ها و پادکست ها غرق خواهید شد.

 

 

 

میکروفون‌های حذف‌کننده نویز و دریچه عقب به‌طور بهینه‌ای برای تشخیص سریع صدا در حال ورود قرار گرفته‌اند و با هم کار می‌کنند تا نویز را قبل از رسیدن به گوش شما مقابله کنند.

 

 

درایور جدید و الگوریتم‌های آکوستیک بهبودیافته به حذف نویز فعال کمک می‌کند تا نویز ناخواسته بیشتری را کاهش دهد، بنابراین در طول رفت‌وآمد شما و زمانی که نیاز به تمرکز دارید، هیچ‌چیز در شنیدن اختلال ایجاد نمی‌کند.

 

اکنون با یک اندازه بسیار کوچک، چهار جفت نوک سیلیکونی برای متناسب با طیف وسیع تری از گوش ها در نظر گرفته شده است. این نکات یک مهر و موم صوتی ایجاد می کند که در صدا بسته می شود – و AirPods Pro را در جای خود ایمن می کند.

 

       

 

شفافیت تطبیقی قدرت H2 را برای به حداقل رساندن شدت صداهای بلند مانند آژیرها یا ابزارهای برقی به کار می گیرد – بنابراین می توانید به راحتی دنیای اطراف خود را بشنوید.

 

 

 

 

سطح بالاتری از کنترل

کنترل لمسی به شما امکان می دهد عملکردهای پخش را به راحتی از پایه مدیریت کنید.

برای تنظیم صدا، انگشت خود را به سمت بالا یا پایین بکشید، برای پخش و توقف موقت موسیقی یا پاسخگویی و پایان دادن به تماس‌ها فشار دهید، یا برای جابه‌جایی بین حذف نویز فعال و شفافیت تطبیقی نگه دارید.

گوش دادن شخصی

AirPods Pro تجربه گوش دادن را به سطح جدیدی از فردیت می برد. صدای فضایی شخصی‌شده با ردیابی سر پویا با همه دستگاه‌های شما کار می‌کند تا شما را عمیق‌تر در صدای همه‌جانبه غرق کند. و EQ تطبیقی متناسب با AirPods Pro را به حساب می‌آورد، بنابراین شما هر فرکانس را همانطور که در نظر گرفته شده است می‌شنوید.

 

کیس و عمر باتری

موردی از قدرت غیر قابل انکار

کیف شارژ MagSafe جدید دارای ویژگی هایی است که گوش دادن در حال حرکت را بسیار راحت می کند.

طراحی به‌روز راه‌های بیشتری برای پیگیری قاب ارائه می‌دهد، و عمر باتری طولانی‌تر به شما امکان می‌دهد بین شارژ، بیشتر گوش کنید، تماشا کنید و صحبت کنید. شما مورد توانمندتری پیدا نخواهید کرد.

 

 

قاب شارژ MagSafe را با شارژر Apple Watch یا شارژر MagSafe شارژ کنید. همچنین می‌توانید از کانکتور لایتنینگ یا شارژر دارای گواهی Qi استفاده کنید.

 

 

 

یک تراشه جدید U1 Find My با جستجوی دقیق را برای کیس شما فعال می کند، بنابراین می توانید دقیقاً آن را پیدا کنید. اگر ردیابی AirPods Pro خود را گم کردید، می‌توانید از Find My با نمای مجاورت نیز استفاده کنید.

 

 

حلقه بند به شما این امکان را می دهد که قاب را به کوله پشتی یا کیف دستی وصل کنید، بنابراین صدای فراگیر همیشه در دسترس است.

بلندگوی داخلی کیس صدا را پخش می‌کند تا به شما کمک کند مکان آن را به راحتی پیدا کنید، و زنگ‌های کاملاً جدید به شما هشدار می‌دهند که باتری کم شود یا جفت شدن کامل شود.

 

 

هر دو AirPods Pro و MagSafe Charging Case دارای IPX4 در برابر تعریق و آب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید