وبلاگ

چگونه ویژگی Instagram Take a Break را روشن یا خاموش کنیم

Take a Break

Instagram Take a Break را چگونه خاموش و روشن کنیم ؟

اینستاگرام قابلیتی به نام Take a Break دارد که ابزاری طراحی شده برای “کمک به تصمیم گیری آگاهانه در مورد نحوه گذراندن وقت خود” در پلتفرم اجتماعی به مردم کمک می کند.

کاربرانی که برای مدت معینی در اینستاگرام اسکرول می‌کنند، یک یادآور برای استراحت در صفحه نمایش خود ظاهر می‌شوند.

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد این ویژگی اینستاگرام بدانید، از جمله نحوه عملکرد، نحوه روشن یا خاموش کردن آن و مکان هایی که در دسترس است.

ویژگی Take a Break اینستاگرام چگونه کار می کند؟

پس از راه‌اندازی، ویژگی Take a Break اینستاگرام به شما هشدار می‌دهد که در مدت زمانی که انتخاب کرده‌اید در برنامه پیمایش کرده‌اید، با پیشنهاد استراحت به شما.

می توانید انتخاب کنید که این ویژگی به طور کلی خاموش باشد، یا می توانید انتخاب کنید که بعد از 10 دقیقه، 20 دقیقه یا 30 دقیقه به شما هشدار داده شود که استراحت کنید.

وقتی یادآوری Take a Break را دریافت می‌کنید، اینستاگرام برخی از کارهایی را که می‌توانید انجام دهید، پیشنهاد می‌کند، مانند چند نفس عمیق، یادداشت کردن آنچه در حال فکر کردن هستید، گوش دادن به آهنگ مورد علاقه‌تان یا انجام کاری در لیست کارهایتان. . ایده این است که برای مکث و تنظیم مجدد یک لحظه وقت بگذارید. یادآور همچنین به شما این امکان را می دهد که یادآور دیگری را تنظیم کنید.

take a break

چگونه این قابلیت اینستاگرام را روشن یا خاموش کنیم

ویژگی Instgram Take a Break علاوه بر ویژگی روزانه یادآوری محدودیت است. برای روشن یا خاموش کردن ویژگی Take a Break، مراحل زیر را دنبال کنید:
برنامه اینستاگرام را باز کنید
روی سه خط در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید
روی فعالیت خود ضربه بزنید
تب Time را در بالا انتخاب کنید
از اینجا ویژگی Take a Break را می بینید و می توانید آن را خاموش کنید یا مدت زمان انتخابی خود را انتخاب کنید

ویژگی Instagram Take a Break در 8 دسامبر 2021 راه اندازی شد. در حال حاضر در ایالات متحده، بریتانیا، ایرلند، استرالیا، نیوزیلند و کانادا در دسترس است. تا اوایل سال 2022 در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید