وبلاگ

نحوه بهبود قدرت سیگنال آیفون

سیگنال آیفون

روش های بهبود قدرت سینگال آیفون

هر زمان که مجبور به برقراری یا شرکت در تماس مهمی در آیفون خود هستید، آیا به دنبال گوشه ای در خانه یا محل کار خود می گردید که در آن حداکثر قدرت سیگنال را دریافت کنید؟ آیا بررسی قدرت سیگنال در آیفون به طور طبیعی برای شما اتفاق می افتد؟ اگر بله، پس این مقاله برای شما مناسب است. ما می دانیم که بسیاری از کاربران برای دانستن قدرت سیگنال به نوارهای نشانگر بصری آیفون خود تکیه می کنند، اما این نوارها همیشه دقیق نیستند. راه های قابل اعتماد دیگری نیز برای به دست آوردن اطلاعات صحیح در مورد قدرت سیگنال آیفون شما وجود دارد.

یکی از بهترین و ساده‌ترین راه‌ها برای اندازه‌گیری قدرت سیگنال، کد شماره‌گیر تست میدانی است.

سیگنال آیفون

برای مشاهده دقیق قدرت سیگنال آیفون :

برنامه تلفن را اجرا کنید > *3001#12345#* را تایپ کنید > دکمه سبز رنگ شماره گیری را فشار دهید.

  

برنامه تلفن را اجرا کنید برای حل مشکل سیگنال آیفون

اگر آیفون شما تراشه اینتل ندارد، منوی تست میدانی را همانطور که در سمت چپ زیر مشاهده می کنید نشان می دهد و اگر گوشی شما دارای تراشه اینتل است، می توانید منوی اصلی را همانطور که در سمت راست زیر مشاهده می کنید، مشاهده کنید:

 

منوی اصلی آیفون

بخوانید – نحوه رفع «این لوازم جانبی ممکن است پشتیبانی نشود» در آیفون

نحوه بهبود قدرت سیگنال آیفون: چهار نکته برای افزایش قدرت سیگنال آیفون
در صورتی که آیفون شما دارای تراشه اینتل است، می توانید چند راه حل ساده را برای افزایش قدرت سیگنال آیفون خود دنبال کنید. بیایید با ساده ترین شروع کنیم.

حالت هواپیما را روشن کنید

هنگامی که حالت هواپیما را در دستگاه خود تغییر می دهید، دوباره به شبکه متصل می شود. بنابراین، بدون اتلاف وقت خود برای راه اندازی مجدد دستگاه، می توانید حالت هواپیما را در آیفون خود غیرفعال و سپس فعال کنید.

تنظیمات > حالت هواپیما را خاموش کنید. از طرف دیگر، می توانید این کار را از Control Center در آیفون خود انجام دهید.

سیگنال آیفون

گزینه تنظیمات آیفون

حالت هواپیما را روشن کنید

چند ثانیه صبر کنید و حالت هواپیما را روشن کنید.

تماس Wi-Fi
یک شبکه Wi-Fi قوی گاهی اوقات می تواند یک نجات دهنده باشد. هنگامی که با اتصال ضعیف تلفن همراه مواجه شدید، از قابلیت Wi-Fi Calling در آیفون خود استفاده کنید. روش ساده است:

مرحله شماره 1. تنظیمات را در آیفون خود اجرا کنید.

وای فای تماس با آیفون

گام 2. انگشت خود را به پایین بکشید و روی تلفن ضربه بزنید.

تنظیم تماس Wi Fi

مرحله شماره 3. تماس Wi-Fi را روشن کنید.

تماس Wi-Fi را روشن کنید

خودشه. اکنون می توانید از اتصال Wi-Fi خود برای برقراری و دریافت تماس در آیفون خود نهایت استفاده را ببرید.

مشکلات نمایش آیفون را بخوانید: صفحه خالی، سیاه یا آبی مرگ را برطرف کنید

تقویت کننده سیگنال سلولی

اگر در خانه و محل کار با اتصال تلفن همراه کمتر از حد متوسط ​​روبرو هستید، تقویت کننده سیگنال سلولی گزینه بهتری است. همانطور که از نام آن پیداست، چنین تقویت‌کننده‌هایی سیگنال سلول فعلی را تقویت می‌کنند، از این رو، در هر کجا که باشید، اتصال بهتری خواهید داشت. تقویت کننده های سیگنال مجهز به رادیوهای سلولی هستند و بنابراین با قیمت بالایی در دسترس هستند. با این حال، می‌توانید گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه را در پورتال‌های تجارت الکترونیکی مانند آمازون بررسی کنید تا بهترین تقویت‌کننده را بخرید که قدرت سیگنال آیفون شما را dBm افزایش می‌دهد.

آپدیت iOS

اپل مرتباً به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را برای دستگاه‌های خود معرفی می‌کند. اگرچه به روز رسانی اصلی آن در سپتامبر هر سال منتشر می شود، غول فناوری چند به روز رسانی جزئی اما مهم را پس از سپتامبر منتشر می کند. با تمام به روز رسانی ها، اپل بسیاری از باگ ها را رفع می کند و عملکرد و عملیات روان را تضمین می کند.

برای به روز رسانی آیفون خود به آخرین نسخه، تنظیمات > عمومی > به روز رسانی نرم افزار > دانلود و نصب را باز کنید.

مطمئن شوید که آیفون شما به یک شبکه Wi-Fi قوی و یک اتصال برق ایمن متصل است.

نتیجه

قدرت سیگنال چیزی فراتر از دست مشتری است. تا زمانی که اپراتورهای تلفن همراه آن را برطرف نکنند، کاربران به اندازه بچه گربه های بالای درخت درمانده خواهند بود. با این حال، هیچ کس نمی تواند منتظر بماند تا شرکت های تلفن همراه برای تعمیر این مشکل اقدامی انجام دهند. راه حل های ذکر شده در بالا برای هر کاربری برای افزایش قدرت سیگنال آیفون در iOS 13 و iOS 14 مفید و آسان است.

به غیر از هک سیگنال آیفون، می‌توانید راه‌حل‌های دیگری را در رابطه با محصولات و خدمات اپل خود در Rapid Repair، سریع‌ترین خدمات تعمیر آیفون هند بررسی کنید. می‌توانید به‌طور مرتب از وب‌سایت ما برای به‌روزرسانی‌ها و نکات اخبار مرتبط با Apple و OnePlus دیدن کنید تا بهترین استفاده را از دستگاه‌های خود ببرید. اگر نکات ذکر شده در بالا قدرت سیگنال آیفون شما را افزایش نمی دهد، برای بررسی تخصصی دستگاه خود و رفع هر گونه مشکل با ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید