وبلاگ

Apple News اخبار محلی را گسترش می دهد

apple news

ویژگی های Apple News

Apple News اکنون تجربه اخبار محلی خود را در سه شهر دیگر در ایالات متحده ارائه می دهد: شارلوت، میامی، و واشنگتن دی سی. هر تجربه توسط ویراستاران Apple News مدیریت می شود و دارای پوشش موضوعاتی است که برای جوامع محلی مهم هستند، از افتتاحیه رستوران و واقعی. گرایش های املاک به تصمیم گیری های بزرگ سیاست اخبار محلی در Apple News دسترسی خوانندگان را به نشریات برتر، از جمله Axios Charlotte، Charlotte Observer، Eater Miami، Miami Herald، DCist، Washingtonian، واشنگتن پست، و غیره فراهم می کند.

لورن کرن، سردبیر اپل نیوز، گفت: «در اپل نیوز، ما می دانیم که دسترسی به اخبار محلی قابل اعتماد برای جوامع حیاتی است، و همچنین منبع مهمی برای مخاطبان ملی است. ما متعهد هستیم که با ناشران محلی در سراسر کشور همکاری کنیم تا از روزنامه‌نگاری آنها حمایت کنیم و به کاربران خود پوشش محلی در شهرها و مناطقی که برایشان مهم است ارائه دهیم.»

apple news

اپل نیوز برای اولین بار در سال 2020 تجربیات خبری محلی را برای منطقه خلیج، هیوستون، لس آنجلس، نیویورک و سانفرانسیسکو معرفی کرد و در اوایل سال جاری، پیشنهاداتی را برای ساکرامنتو، سن آنتونیو و سن دیگو اضافه کرد. اپل نیوز قصد دارد ویژگی اخبار محلی خود را به شهرها و مناطق دیگر در طول زمان گسترش دهد تا کار ناشران محلی را برای میلیون ها خواننده در سراسر کشور که هر روز از Apple News استفاده می کنند برجسته کند. هر پنجشنبه، ویراستاران اپل نیوز مجموعه «خواندن محلی» از بهترین داستان‌های آن هفته را از نشریات محلی تهیه می‌کنند که مستقیماً در فید Today برنامه News در دسترس همه کاربران News است.

دیدگاهتان را بنویسید