وبلاگ

7 تا از بهترین ویجت صفحه اصلی آیفون

ویجت های صفحه اصلی

بررسی 7 ویجت صفحه اصلی آیفون

پس از مدت‌ها انتظار، سرانجام اپل با معرفی iOS 14 راه را برای سفارشی‌سازی هموار کرد.اگر به تازگی به iOS 14 ارتقا داده اید یا حتی اگر از آن استفاده کرده اید اما ویجت ها را کاوش نکرده اید و به دنبال راه هایی برای تقویت بازی سفارشی سازی خود هستید یا می خواهید برخی از بهترین ویجت های صفحه اصلی آیفون را در اختیار داشته باشید، این جمع بندی برای شماست با در نظر گرفتن آن، اجازه دهید ما درست شیرجه بزنیم!

ویجت صفحه اصلی آیفون

ابزارک صفحه اصلی ایفون

انواع ویجت صفحه اصلی آیفون

ردیابی برخی از تصاویر مورد علاقه خود در صفحه اصلی واقعاً جالب است. اگر این ایده برای شما جذاب است، احتمال اینکه ویجت Apple Photos فوراً شما را جلب کند بسیار زیاد است.

ویجت صفحه اصلی آیفونApple Photos

بنابراین، ویجت Photos چگونه کار می کند؟ خوب، ویجت به طور خودکار تصاویر برجسته را انتخاب می کند و آنها را چرخه می کند تا بتوانید آنها را مشاهده کنید. برای شروع، یک ناحیه خالی از صفحه را لمس کرده و نگه دارید و سپس روی دکمه کوچک «+» در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید. سپس به پایین بروید و Photos را انتخاب کنید. پس از آن، اندازه مورد نظر را انتخاب کنید و سپس آن را به صفحه اصلی اضافه کنید (برای افزودن هر ویجتی به صفحه اصلی می توانید مراحل مشابه را دنبال کنید.)

اگرچه کنترلی بر روی اینکه کدام تصاویر باید در ویجت نمایش داده شوند را ندارید، اما این گزینه را دارید که تصاویر ناخواسته را حذف کنید.

ویجت صفحه اصلی آیفون یادداشت های اپل

اکنون دیگر نیازی نیست هر بار که می‌خواهید یادداشت‌های خود را زیر نظر داشته باشید، به یادداشت‌های اپل بپردازید زیرا iOS 14 یک ویجت صفحه اصلی فوق العاده کاربردی را معرفی کرده است. علاوه بر این، ویجت همچنین سفارشی سازی مورد نیاز را ارائه می دهد تا به شما امکان دهد یادداشتی را که می خواهید در صفحه اصلی نشان داده شود انتخاب کنید.

ویجت صفحه اصلی آیفون

کافی است ویجت را لمس کرده و نگه دارید و سپس بر روی گزینه Edit Widget ضربه بزنید. در مرحله بعد، یک یادداشت ترجیحی را انتخاب کنید و می‌توانید بروید!

اپل موزیک

اگر عاشق موسیقی هستید، واقعاً از ویجت Apple Music قدردانی خواهید کرد. این نه تنها شما را در جریان آهنگ ها و هنرمندان مورد علاقه خود نگه می دارد، بلکه به شما امکان می دهد فوراً با لیست های پخش اخیر خود شروع کنید.

در حال حاضر، iOS سه اندازه ویجت Apple Music را ارائه می دهد. اگر طراحی جمع و جور را ترجیح می دهید، با طرح کوچک همراه شوید. و اگر می خواهید ویجت را چشم نواز کنید، با ابزارک بزرگ همراه شوید.

ویجت صفحه اصلی آیفون

 

ویجت Spotify

علی‌رغم رقابت شدید شرکت‌هایی مانند Apple Music و YouTube Music، Spotify همچنان محبوب‌ترین برنامه پخش موسیقی در سراسر پلتفرم‌ها است. و این همان چیزی است که ما را مجبور به انتخاب ویجت صفحه اصلی Spotify کرده است زیرا همه از Apple Music استفاده نمی کنند.

برخلاف Apple Music، Spotify تنها دو نوع ویجت مانند کوچک و متوسط ​​را ارائه می دهد. بهتر است برنامه پخش موسیقی انواع ویجت ها را ارائه دهد و همچنین سفارشی سازی جالبی را برای تجربه شخصی تر ارائه دهد. به طور کلی، این یکی از بهترین ویجت های صفحه اصلی آیفون است.

Google Photos

با توجه به محبوبیت عظیمی که Google Photos در بین پلتفرم‌ها از آن برخوردار است، از دست دادن آن سخت است. ویجت Google Photos به طور متفکرانه طراحی شده است و در سه اندازه کوچک، متوسط ​​و بزرگ ارائه شده است. ویجت به شما امکان می دهد عکس ها، فیلم ها و لحظات خاص سال های گذشته را که اخیراً هایلایت شده اند را پیگیری کنید.

پشته هوشمند اپل

از میان تمام ابزارک‌هایی که در iOS 14 امتحان کرده‌ایم، Smart Stack به دلایل متعدد ما را تحت تأثیر قرار داده است. اول از همه، کنترل بهتری به شما ارائه می دهد تا بتوانید جنبه های ضروری را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید.

دوم، Smart Stack به صورت پویا محتوای برنامه های مختلف را بر اساس میزان استفاده، زمان و مکان شما نشان می دهد. بنابراین، بیش از یک هدف را دنبال می کند. به عنوان مثال، ممکن است برنامه Health را در صبح، برنامه پادکست را در بعد از ظهر و Apple Music را در عصر مشاهده کنید. خیلی باحاله، اینطور نیست؟

 

پیشنهادات سیری

سیری میزان استفاده شما را پیگیری می کند و بر اساس آن پیشنهاداتی را ارائه می دهد. بنابراین، می توانید وظایف خاصی را سریعتر انجام دهید. علاوه بر این، دستیار شخصی اپل نیز بر اساس میزان استفاده شما، پیشنهادات برنامه را ارائه می دهد.جالب‌تر اینکه iOS 14 دارای ویجتی به نام Siri Suggestions است که به شما امکان می‌دهد به تعداد انگشت شماری از برنامه‌های پیشنهادی مستقیماً از یک نقطه دسترسی داشته باشید.

اینها بهترین ویجت های صفحه اصلی iOS هستند. از زمانی که اپل iOS 14 را عرضه کرد، ابرتکنولوژی های Rapid Repair آن را برای کشف تمام ویژگی های جدید آزمایش کردند. در حالی که ما همیشه عاشق طراحی منظمی بوده ایم که iOS به آن معروف است، اما معتقدیم که سفارشی سازی باید مدت ها قبل از آن استفاده می کرد. به خصوص برای افرادی که تمایل به یک رابط کاربری شخصی دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید